Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen bárszéket vegyek, ami...

Milyen bárszéket vegyek, ami kényelmes is?

Figyelt kérdés

A konyhába csinálunk étkezőpultot, ahhoz akarok 2 darabot venni, de nem tudom melyik típusú lenne megfelelő. Mindenképp háttámlásat akarok...vélemények, javaslatok?

[link]

[link]



2013. júl. 25. 13:09
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Próbáld ki őket az a biztos. Mérd le hozzá a pultod magasságát, hogy tudd a magasságuk jó lesz e. Ha tudod otthon is próbáld ki milyen magasan szeretnél ülni a pulthoz, mondjuk ha kajáláshoz van akkor kényelmesebben mélyebbre kell ülni hozzá, bárpultnál meg lehet kicsit magasabb. Szóval először az ülési magasságot mér be és próbáld ki magadnak, ha állíthatóak a székek akkor lehessen olyan magasságra beállítani. Amúgy meg legyen kényelmes, pl elég az ülőrésze ne csússz le róla. Lábtartó is nektek jó helyen legyen.
2013. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

* elírtam


"mondjuk ha kajáláshoz van akkor kényelmesebben mélyebbre kell ülni hozzá, bárpultnál meg lehet kicsit magasabb."


Kajáláshoz az asztal legyen mélyebben kicsit és bárpultnak lehet könyöklősebben magasabb. A kényelmes evéshez állítsd be a magasságot. Amúgy a fehér szebb. A króm kicsit csicsa nekem én fát vennék de szépek amúgy.

2013. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ja ezek állítható magasságúak az nagyon jó. Én javasolom hogy ne krómot hanem fehér vagy fekete festésűt vegyetek, kicsit meghittebb mint a krómozott.
2013. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!