Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mit lehetne/kéne...

Szerintetek mit lehetne/kéne rakni a szekrényem tetejére? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves fiú vagyok, van egy szekrényem, eddig mindenféle szir-sz@r dolog volt rajta, de meguntam, valami újat szeretnék, ami egységes (pl. növény). Ezenfelül pedig valami ötlet kéne arra vonatkozóan is, hogy a nagy polc két növénye közé mit rakjak. Tippek? Kép:

[link]

Utóirat: a legókat a polcon ne nézzétek, tudom hogy lejárt lemez az én koromban a nagytöbbségük.



2013. aug. 1. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat rakj ki, ami rád jellemző. Vagy amit te készítettél a hobbid során (már ha olyan a hobbid). Nekem volt kinn repülőmakett is, szerepjátékos plakátok a falon, fakard, és kb. egymillió könyv. Aki belépett, rögtön tudta, hogy az az én szobám és ami még fontosabb: én jól éreztem magam benne.
2013. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fölső szekrény tetején levő 2 cserép virágot letenném az alacsonyabb szekrényre, közéjük elég egy db. virág-váza!

A felső szekrény tetejének 2 végére olyan cserepes virágot tennék, amelyik lefelé nő (régen voltak pletyka, stb. stb.) virágüzletben biztosan találsz évelőt és szépeket, viszonylag elfogadható áron.

A polcra könyveket raknék

2013. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1. és 2. válaszoló! Köszönöm a válaszotokat. Eredetileg én is lefelé növő növényt szerettem volna, de nem volt, csak művirágban, így ilyet vettem, apám azt mondta, hogy idővel ez is megnő annyira, hogy az ágak egy része lefelé lógjon. Könyveket meg azért nem tudok rakni, mert van külön egy harmadik polc, amin csak azok vannak :D Most apámmal készítek egy hajómakettet, ő azt javasolta hogy rakjam azt oda. Csak kicsit félek, hátha kicsi lesz ott egymagában :S
2013. aug. 1. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért arra vigyázz, hogy az ilyen "kirakott mütyürök" először nagyon jól néznek ki, de amikor kezdi a por belepni, és nehéz, vagy szinte lehetetlen (hajómodell) róla a port letakarítani, szóval attól kezdve inkább rontja, mint javítja az összképet!!!
2013. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mi van, ha a hajómodellt belerakod egy pont méretére plexiből, vagy üvegből készített tárolóba (mint az akvárium), arról már könnyen tudod a port törölni, és maga a modell is tiszta marad????

Persze ez csak egy hirtelen ötlet, nem is biztos, hogy egészen jó! De talán!

2013. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem mondom hogy rossz ötlet, csak a szobámban eléggé furán nézne ki. Bár lehet, hogy egy kicsit majd át lesz rendezve a szobám (jövőre valószínűleg), és akkor berakok egy ilyen üvegtárolót, csak máshova (a középső polc legaljára szándékozok egy nagyobb makettet szerválni, akkor oda gondoltam esetleg). Azért köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!