Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA BEDDINGE kinyithatós...

IKEA BEDDINGE kinyithatós kanapé ágy milyen a mindennapos használatra?

Figyelt kérdés
Új ágyra van szükségem, de helyhiányában nem nagyon szeretnék franciát venni. Mik a tapasztalatok a mindennapos használatnál? Esetleg 60 ezer forint környékén szerintetek van-e jobb vétel? Illetve 20 ezer forintos eltérések vannak, a matrac huzatnál. Ez tényleg csak a huzat, vagy a drágábban jobb matrac van?

#ágy #IKEA #kanapé #beddinge #kihúzható ágy
2013. aug. 7. 10:50
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Basszus, elsőre úgy olvastam, hogy kinyalhatós kanapé...

Hol jár az én eszem??? :-DD

2013. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A matrachuzat az a matrachuzat. Általában van 1-2 akciós, a drágábbak a normál árasak. A furcsább, nem annyira kedvelt színeket szokták leárazni, hogy vigyék azokat is.


Nekem albérletben ez az ágyam volt, később a testvérem ilyet vett a szobájába. 2 főnek kényelmetlen, ugyanis 2 matracos, így ott a közepén a válaszvonal - minket zavart a párommal. Felállítva szerintem pusztán ronda, egyszerűen látszik rajta, hogy ilyen kényszermegoldás. Én sosem szerettem. Plusz a matraca is túl puha volt nekem (én a keményet szeretem).


Ez sem sokkal drágább, de legalább kanapénak néz ki pl.:

[link]


Illetve keresnék máshol is, kika, egyéb nagyobb bútoráruházak.

2013. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, barátnőm ritkán alszik nálam, 1x-1x kibírjuk. Szerintem az egyszemélyesnél, még így is jobb :). inkább az érdekelne, hogy a matracot nem feküdted ki?
2013. aug. 7. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, azt nem, ilyen szempontból jó :)


Igazából az ikeás matracok, kanapék minőségével nekem sosem volt gondom, csak néha a kinézetükkel, vagy a keménységükkel. Nem kibírhatatlan, de nekem abszolút nem volt az esetem ez az ágy, remélem neked jobban bejön majd :)

2013. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem volt beddinge. Annyira nem rossz. Lehet csak az enyém volt ilyen, de nem volt teljesen vízszintes kinyitva. Kicsit V lakja volt a közepe felé mert ott nyílik.
2014. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvettem 3 hónapja, tényleg lejt befelé, de raktam bele hosszabb csavarokat és megemeltem anyákkal, így nem zavaró. Igaz hogy ebben a formában nem lehet teljesen jól összecsukni. Egyedül nem volt zavaró, hogy középen aludtam végig, de ketten már problémásabb volt.
2014. jan. 5. 20:40
 7/7 Liv007 válasza:
Sziasztok! Nekem is ilyen kinyitható kanapém van, ugyan így tapasztalom, lejt befelé....És borzalmasan kemény, elzsibbad rajta a karom, lábam. Arra gondoltam, hogy veszek a tetejére egy plusz matracot és nem fogom összecsukni (amúgy is elromlott). Próbálta már ezt valaki? Bevált? Köszi!
2016. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!