Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám díszíteni a...

Mivel tudnám díszíteni a képkeretet?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretném ajándékba adni. Nekem is van egy ugyan olyan, azt színes körömlakkokkal díszítettem (mert amúgy "koszos fehér" színe van =/), de neki valamivel fiúsabbat szeretnék. Ötletek..? =)

2013. aug. 8. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Az övét is megtudod csinálni körömlakkal, persze nem rózsaszínnel, meg neon sárgával. De mondjuk sötétkékkel, zölddel vagy fiúsabb színekkel is ki tudod díszíteni. Nem tudom, hogy milyen kereted van, de ha fog rá a ceruza/filc, akkor azzal is tudsz rá rajzolni, szívecskéket, szerintem az aranyos. :) Én gombmániás vagyok, és már kaptam keretet, amire gombok voltak ragasztva, szóval azt is ajánlom. Bár nem hiszem, hogy a barátod gyűjtené a gombokat, stb. :$ :D
2013. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt nem, viszont adtál egy jó ötletet.. gitározik, úgyhogy ha ragasztok rá gitárpengetőt, az is tök jól néz ki =D

Köszönöm =)

2013. aug. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!