Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit szóltok ehhez a toalett...

Mit szóltok ehhez a toalett szekrényhez? Hogy lehetne kicsit feldobi, hogy ne legyen ilyen egyszerű, esetleg unalmas ? VAlami plusz polc, esetleg a fiókok más elrendezése?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2013. aug. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 TappancsMancs ***** válasza:
Ülve kb a második polcig érnél. A két oldalát keskenyebbre is lehetne venni, de azt meg kéne beszélni a bútorkészítőkkel, hogy a hátlapja vastagabb legyen. Akkor jól menne oda a fésülködő tükör (és kivenni az alsó polcot hozzá). Persze ha használnád mert ez elég keskeny asztal így a méteren belül. Lehet praktikátlan lenne elpakolászni előle, de ezt majd a ha nők hozzászólnak ... :)
2013. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 TappancsMancs ***** válasza:

Középre is lehetne tenni polcot de szerintem némi szabadon alakíthatósággal járnál jól. Hazai pályán nem tudom mennyire lehet kapni, kerestem párat ilyen kis makeup dobozokat amiket össze tudsz úgy válogatni ahogy neked kényelemesen fér és benne is jó a helyeid. Ilyesmiket mondok:

[link]

[link]

Itt vannak még lejjeb több féle:

[link]

[link]


Angolul rákeresve:

google/"makeup box storage"


Sokkal több variációd lenne azokkal, a nőknek ezek válnak be jól. Tudsz a fiókos dobozok tetejére is pakolni.

2013. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 TappancsMancs ***** válasza:

Így nagyobban jobban látod.

[link]

2013. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 TappancsMancs ***** válasza:
A kicsi dolgoknak azt a középső részt mérd még ki mennyire lesz elég. Az kb így 60 cm magas és 40 cm széles rész, alulra meg vagy még egy ugyanolyan polc, vagy smink tartó dobozok. Azon a helyen körülbelül el fogsz szerintem férni + az asztal fiók is.
2013. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 TappancsMancs ***** válasza:
Majd mondjad mire jutottál vele, lehet még pár dolgot rendezni rajta.
2013. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 TappancsMancs ***** válasza:
A tükröt ha el tudnád máshova tenni akár egy szekrény ajtóra, akkor felszabadulna az a hely és az 1 m szélességben lehetne a smink asztal. Vagy a tükör lehetne keret nélküli ami 5-5 cm-t szabadítana fel, úgy meg az asztal 50 cm-esre szélesedne. Szoktak olyat is hogy ékszertartó akasztós szekrény, egész laposak ez meg odaférne a polcos szekrény jobb oldalára.
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 TappancsMancs ***** válasza:
Kérdezted tervező vagyok e azért nem írtam mert ma ez már nem jelent néha semmit sem. Szerintem célravezetőbb azt nézni bizonyos esetekben hogy tényleg hasznos e használható e az dolog. Most ha azt írom igen bútor designer vagyok és lakberendező is egyben az csak megtévesztene ha a badarságokat írnám.
2013. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

Elnézésedet kérem, hogy csak most válaszolok!

Csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy ez-e a foglalkozásod, mivel látom hogy tele vagy ötletekkel. Nagyon jól esik, hogy csak így, minden fizetség nélkül foglalkoztál a dologgal, hálás vagyok érte. Részemról teljesen át lehetne alakítani, lehetne kis asztalkát tenni, falra felszerelt tükörrel, a tükör kerete sem fontos, ezt csak a bútoros rajzolta így, nem az én kérsem volt. Amint mondtam, még semmi nincs elkésve. El tudnék képzelni egy aranyos fésülködő asztalkát, nem épp ekkora tökörrel, de nem is nagyon picivel. Amiket a neten lehet találni, azok nem annyira tetszenek, valami egész másra vágyom. Valami csajosra, egyedire, valami szépre. Esetleg még kis égőket is lehetne szereltetni bele.

A gondom az, hogy abszolút nem értek a bútorok tervezéséhez, az az elképszelésem, hogy valaki lerajzolja nekem álmaim bútordarabját.

Egyébként a rajzod tetszik, és szivesen venném, ha még szakítanál egy kis időt, és elképzelnél valamit arról, amit fent említettem.

Még egyszer nagyon köszönöm:)

2013. aug. 16. 19:11
 39/70 TappancsMancs ***** válasza:
Ó! Nem kell mindent pénzért csinálni. A bútor tervezést gyakran kispórolják a megrendelők és készítők is, aztán ez nem tud mást mint látszani végül. Ha ez az álló nagy tükör lehetne teljesen máshol, akkor az 1 m-t teljesen az asztalra lehetne szánni. Úgy lenne klasszikus sminkasztal, két oldalt a földig fiókok, tükör szemben, mellette lehetnek lámpák, az asztal két oldalán is lehetnek polcok. Akkor itt kihagyható az egész alakos tükör? Még akkor azt kéne megnézni hogy az 1 m mennyire lehet kicsit szélesebb? Mondjuk 120 cm? Vagy 130 cm? Bár az 1 m is már jó ha felszabadul az egész jobb oldal. Igazából sok kis fiók ami kell rá és sok kis polc.
2013. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 TappancsMancs ***** válasza:
105 - 110 cm is ha menne.
2013. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!