Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakás berendezés, konyha...

Lakás berendezés, konyha felszerelése?

Figyelt kérdés
Jövőhéten költözünk össze barátnőmmel, és bekell rendeni a lakást. Nézegettem a konyha gépeket, mint hűtő, mikró, páraelszívó, elektromos beépíthető főzőlap, beépíthető sütő. A Samsung márkából állítottam össze a nevezett termékeket, de nem igazán tudom hogy jók-e a samsungok ilyen téren. Ha valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban, kérem ossza meg.
2013. aug. 26. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A samsung szerintem konyhai téren nem igazán jó... konyhagépekből érdemes német márkákat nézegetni, pl. bosch. Az aeg is nagyon jó konyhai gépek és egyéb háztartási gépek esetén (csak varrógépet ne vegyél náluk :)
2013. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bosch, aeg mind jó. Hűtő, mosógép, mikró jó az lg. Gorenje hűtő is bevált. Samsungot nem vennék, mosógépről, hűtőről lebeszéltek.
2013. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!