Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülhet körülbelül...

Mennyibe kerülhet körülbelül az alábbi rendelés?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szekrénysort a lakásomba. Találtam egy formára tetszetős darabot, ami a mellékelt oldalon pl. 70200 Ft-ért rendelhető, csakhogy nem a kapható színben szeretném, mivel azt nem tudom elképzelni a leendő helyén.

Ha ugyanilyen paraméterekkel kérném, csak juhar fronttal és calvados korpusszal, az szerintetek sokkal többe kerülne egy asztalosnál?


A szekrénysor képe itt:

[link]



2013. aug. 28. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnám a weboldalon található "Kapcsolat" telefonszámon megérdeklődni, hogy a kinézett szekrénysort más színben is megrendelhetnéd?...


Szerintem a gyártónál minimális költség-többletet jelentene ha másik színű bútorlappal készítené el a bútort.

Viszont egy másik asztalos egyedi bútorként készíthetné el a szekrénysort, lehet 3x drágábban!!! (Meg kellene terveznie, méreteznie, szabásmintákat készíteni, stb.)


A KÉSZ bútorok mindig olcsóbbak, mint az EGYEDILEG megrendeltek...

2013. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ennyire bele sem gondoltam, pedig logikus, amit írtál.
2013. aug. 29. 09:47
 3/4 supra01 ***** válasza:

Jó az ötlet az első hozzászólótól!

Bár az is igaz, hogy ezeket nagy mennyiségben és bizonyos színekben gyártják, szóval nem valószínű, hogy megcsinálják, de egy próbát megér.

Ha maszekkal csináltatod, akkor tuti, hogy kb. duplája lesz az ár!

Vagy kicsit több lesz, de akkor meg a minősége lesz rossz!

Mondjuk attól is függ, hogy hol laksz helyileg, mert országrészenként is nagyon eltérőek az asztalosok árai! Szeged, Kiskunhalas felé tudok jó és olcsó asztalost.

2013. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos az elég messze van. Kaposváron élek.
2013. szept. 2. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!