Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tolóajtós szekrényt szeretnék!...

Tolóajtós szekrényt szeretnék! Írjatok légyszi tapasztalatokat, véleményeket! Melyik gyártót válasszam és melyiket ne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá?
2009. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, minél kevesebbet! :)

Igazából azt sem tudom, hogy milyen árintervallumban vannak ezek a szekrények, így nem nagyon tudom... Nézegettem a neten, de van egy csomó gyártó 200 ezertől a csillagos égig...

Olyanra gondoltam, hogy 4 ajtós lenne a középső 2 tükör ajtó. A front fa lenne, de a polcok farostlemezből lennének. és persze kellene bele akasztó meg fiókok...

Köszi

2009. nov. 2. 10:57
 3/4 anonim válasza:
Nekünk tolóajtós gardróbszerkényünk van, asztalossal csináltattuk. A görgőkre és a sínre kell nagyon figyelni, semmiképpen ne műanyagok legyenek, a lényeg, hogy időtállóak legyenek. Szerintem a legjobb ha Te is úgy csináltatod meg asztalossal, mert amiket készen láttam, azok elég gagyik voltak.
2009. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olcsóbb, ha keresel egy asztalost és méretre is csinálja. Persze asztalosárak között is óriási különbségek vannak, mi egy asztalostanulóval csináltattunk bútorlapokat, nagyon olcsón megcsinálta, szerintem mindketten jól jártunk.

A szekrényem váza vékony szögvas, arra kerültek a bútorlapok, ezeket én csavaroztam fel. Atomstabil, sose megy majd tönkre.

2009. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!