Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám fala? Férfi vagyok. Szürke rossz lenne?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkelni esetleg fotót is, akkor meg a zöld kéz. :)
2013. szept. 10. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
sztem legyen fehér. az a normális.
2013. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fehéret nem szeretnék
2013. szept. 10. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el milyen legyen? :)


Attól függ milyen árnyalat.


Nekünk is szürke, de első ránézésre fehérnek tűnik.


Párom találta ki, én tiltakoztam, de végűl nagyon jó lett :) de a bútorok is ehhez a színhez lettek véve.


Írd be a gugli képkeresőjébe hogy gray room, és láthatsz képeket.

2013. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak ötletelésképp, mert volt már pár elképzelésem, de hátha jön egy jobb ötlet. :)
2013. szept. 10. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyesmi színek vannak kombinálva és ez a kép adta az inspirációt,mondjuk a nappali és nem a háló lett ilyen :

[link]

2013. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami világos meleg szín.Ezek a színek a közérzetre nagy hatással vannak .
2013. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Van valami csapat, akinek drukkolsz?

Celtics rajongó ismerősömnek zöldre van festve a fala.

Barna festékkel mintákat is rakott a falra.


Picit hűvös is, meg meleg is. Kellemes.

Nekem a nappalim sárga, a plafonja fehér. És a plafon alatt 4 cm sáv körbe is fehér. Ez is egy megnyugtató, de nem andalító, kicsit meleget árasztó szín kombináció. Az, hogy nem a sarkokban van megtörve a szín picit tágítja a tér érzetet is.


A fehéret nem szeretem én sem. Túl rideg.

2013. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Drapp vagy tojáshéj színű. Nekem ez a kettő a kedvencem, mert nem fehér, de mégsem olyan agresszív szín, amire rá lehet unni nagyon hamar és nem megy hozzá semmi, mint pl. a zöld, sárga, narancs, stb. Ha a szürke felé hajlasz, lehet füstszínű is, ha nem túl erős, az is szép tud lenni :)
2013. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép a világos szürke, de csak akkor, ha van mellette hangsúlyosan fehér is (tehát nem a szürke a legvilágosabb és nem az tűnik piszkos fehérnek). Úgyhogy ha pl. fehérek a nyílászárók és/vagy a plafon, szegélylécek, ajtó, bútorok vagy akár képkeretek... stb. akkor nagyon elegáns és határozott szín tud lenni.

Sötét szürkét csak tágas, impozáns térben tudnék elképzelni vagy kisebb szobában csak egy, hangsúlyos falon.

Kiegészítőnek meg minden szín megy hozzá - persze a kevesebb rendezettebb és elegánsabb.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha erről komolyan itt írsz ki kérdést, akkor legfeljebb hímnemű vagy, de nem férfi.

:)

2013. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!