Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok a neten olcsó...

Hol találok a neten olcsó szekrénysort?

Figyelt kérdés
100.000 ft alatt,de újat.Nagyobb bútor üzleteket már végig böngésztem,de nekünk túl drága.
2008. júl. 3. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vegyél használtat.

nézd meg a veterát és tesz-veszt. lehet olyan szekrénysort fogsz ki ami majdnem új és neked is tetszik.

sok ember költözés miatt muszály továbbadnia egy szinte új szekrényt. kersgélj és nézd meg személyesen.

2008. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kis bútorboltban vettünk új szekrénysort, nagyon szép és csak 80 volt. Éger színű, 4 elemből áll. 1 nagyszekrény,egy komód jellegű, egy vitrines és egy tévés-könyves része van. Kecskeméten pl. a Dobos bútorboltban is van sokféle.
2008. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia.Itt is vannak szép bútorok, új, és használt is.Igaz nemtudom hogy rendelni lehet e, és személyesen voltam és 53ért vettünk egész szekrénysort, nagyonszép, modern darabot.

[link]

2008. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Praktiker honlapján. Nagyon szép bútorokat árulnak, nagyon barátságos árakon.
2008. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik helyiségbe akarod de ez a megoldás szerintem jó lehet:

Vegyél gardróbszekrényt.Ezeken nincs nyitott polc,rengeteg ruhát elnyel.A polcra való dolgok csecsebecséknek pedig vegyél (pl:praktiker) bútorlapokat,kis akus csavarozóval mindenféle polcot gyárthattok aminek csak a fantáziátok szab határt.Különféle méretekben és színekben lehet kapni,ami már élfóliázva is van.Nekünk ilyenek a polcaink.

2008. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia. Ha Sopron környéki vagy, tudok segíteni. A szállítás is megoldható. Helyhiány miatt nekem van egy nagyon szép nappali szekrénysorom, eladó. Írj, ha érdekel.
2008. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én ajánlom hogy inkább csináltass. mi csináltatttuk és olcsobb lett mintha vettem volna. és igy még méretre is van készitve
2008. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Persze attól függ milyen szekrénysorról van szó. Gardrob? könyves? vagy tálaló?

Nekem az IKEA nem tűnik túl drágának, könyves polcokban, vagy nappaliba való szekrénysorban egész jó árak vannak, és még a neten tervezőt is találsz árkalkulátorral, meg mnden. A gardrób már drágább valamivel, de minden függ attól milyen széles és milyen magas szekrény sorra gondoltál. A pax sorozatból egy hálószobába illő 4 ajtós bőven kijön 100-alatt, ha nem a legdrágábbat választod mindenből.

2008. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!