Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Space bag tárolózsák bevált...

Space bag tárolózsák bevált nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ruhákat szeretnék tárolni benne, kevés a hely, így gondoltam veszek ilyet. Már vettem még régebben talán vaterán vagy valahol, már nem emlékszem, de nem tv shopból az tuti, de kiszívtam a levegőt a porszívóval, jó is lett, de valahogy szétnyilt a lezárónál. Más space bag is ilyen?

Így is jó, mert végül lezárom egy bőrödbe vagy valamibe, szóval amikor becsukom még kicsi :) de azért jó lenne ha úgy is maradna és nekem kéne kinyitni. De lehet csak én voltam béna.....



2013. szept. 22. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudok válaszolni, viszont én kérdeznék.

Menyire gyűri össze a ruhákat?

2013. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én téil kabátokat tettem bele, azoknak nincs semmi bajuk, de ha gyűrődős az anyag biztos összegyűri, de ha simán szekrényben tárolom akkor is, max így kisebb helyet foglal.

Szeritnem úgy próbáld elékpzelni, hogy egy bőröndbe tömöd a ruhákat, akkor azért lesz nyoma azokon amik érzékenyek, de ilyenbe úgyis olyan ruha kerül ami ritkán kell, vagy ki tudja hátha jó lesz még, ill gyerekruhának akarom, mert még nem akarom eladni, hátha kell még, baja nem lesz.

De nekem 2db van, az egyik jó lett a másik szétnyilt valahogy a tárolásban.


De hátha jön valaki aki tapasztaltabb, mert én 2db kabátot tettem így el külön zacsiba. De kipróbálom a ruhákkal is, hátha most nem nyilik majd szét.

2013. szept. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!