Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot érdemes...

Milyen matracot érdemes venni? Max.80. 000 ft-ot szánok rá /120X200-as méret/ A DORMEO OCTASPRING 6000/memóriahabos, habszivacsrugós/ matracot néztem ki. Van valakinek tapasztalata erről a matracról?

Figyelt kérdés
matrac,dormeo,memóriahab ,octraspring

2013. szept. 25. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy habszivacsosból csak 20cm felettit érdemes venni, inkább 25 felettit. A 20 centis még általában gyenge minőségű, úgy besüllyed, hogy ihaj.


80.000 ft-ból már bőven lehet remek minőségű rugós matracot venni 120-asból, esetleg memóriahabosból is egy normált.


Mindenképp élőben próbáld ki, hogy neked melyik válik be, csak úgy tudod igazán eldönteni, hogy melyik kényelmes számodra! Mi nemrég vettünk 160x200-asat, végülis egy jobb minőségű rugós mellett döntöttünk, mert bár a habszivacs volt az álmunk, olyanból igencsak durva összegeket kellett volna kiadni hasonló minőség eléréshez.

2013. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is rugós matracot javasolnék (zsákrugósat természetesen). Szívem szerint Hildinget ajánlanék, bár az 120e körül van, viszont nagyon kényelmes.

Őszíntén szólva kötve hiszem, hogy azt a komfortot egy habszivacs vagy akár egy memory matrac is biztosítani tudná.


Dehát ahogy meg vagyon írva - ki kell próbálni. Hogy neked melyik felel meg, azt csak te érezheted.

2013. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Dormeo nekem nem jött be,hamar tönkrement és sokmindenki így járt,de ha nem vagy súlyos max.:80 kg akkor jó lehet..A memória habos matrac a legjobb választás szerintem.Most Dr.Dream van már egy ideje és nagyon bejött és jó áron,de a matracfutárnál is vannak jó akciók nézd meg.80 ezerért már lehet kapni elég jó memória habos matracokat.A rugósat nem szeretem.
2013. szept. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!