Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a Jysk-ben...

Mi a véleményetek a Jysk-ben vásárolható Jill ágykeretről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan öt deszka összecsavarozva hatása van
2013. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ha megunod, még mindig elégetheted.
2013. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé tákolmánynak tűnik.

Viszont a szintén Jysk-es Bruxelles ágy az elég masszív, nekem olyan van. Igaz hogy csak 4 hónapja vettem, de szerintem bírni fogja. Csak ne az eredeti rugós matracot vedd hozzá, ha emellett döntesz, hanem valami normális szivacsmatracot.

2013. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég ronda.
2013. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszoptam a Jysk bútorokkal. Gagyi mind. :(
2013. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van már pár éve, csak 90x200-as méretben és nem ajánlom. Nagyon silány, gyenge minőségű anyagból van. Meg kellett erősítenem, mert középen szétnyílott és kiesett belőle az ágyrács, most meg már úgy nyikorog mintha legalább 40 éves lenne.
2013. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt hiszem akkor keresek valami mást. Annyira nem akarok sokat költeni rá, de volt már régen egy nyikorgós ágyam, és nem szeretnék ilyent még egyszer.
2013. okt. 12. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
keress ikeást, az jobb minőségű
2013. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én eddig a Jyskessel és az Ikeással is megszívtam.. Jyskbe vetem egy szekrényt, kicsikét el van szabva, és a rajzon is össze vissza van, hogy mit hova, szóval elég összerakhatatlan volt.. A két ajtó között van kb 3 cm rés.. Az ikeás bútorok ugyanilyen gagyik, nem jók semmire, made in dobd el..
2013. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem Jill volt vendégágynak használva, kb. 30. alkalomnál ráülve középen kettétört. Mint kiderült 5-5 db-ból volt összetoldva mindkét oldali hossztartója (ezt nem lehet látni mert külső 1 mm-vastagságú egyben levő fafelületek vannak ráragasztva a toldozgatásra). Fogazott toldásnál tört el. Hulladék, maradék 30-40 cm-es fadarabokból van összeragasztgatva. Hibás, hulladékfa konstrukció (Jysk szerint nem), alulméretezett keresztmetszetekkel, max. 40 kg testtömegig felelhet meg. NEM AJÁNLOM!
2013. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!