Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lányok/nők akiknek van gardrób...

Lányok/nők akiknek van gardróbjuk, mivel illatosítjátok?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a ruháim illatosak lennének (persze azok, az öblítőtől), de vannak olyan üzletek, ahonnan hogyha vásárolok, a ruhának olyan illata van, mint amilyen illet volt a boltban (pl. Stradivarius). Próbáltam már több illatosítót, párolgós fajtát illetve elektromosat, de egyik illatát sem vették át a ruhák. Jó illat volt bent, és még a szobámat is beillatosították, de a ruhák nem vették ezt át. Nagyjából 15 nm-es gardróbról van szó, amiben polcos és akasztós részen is vannak ruhák. Illetve fiókokban vannak a fehérneműk. Ezeket pafrümmintákkal szoktam illatosítani, amiket a drogériákban próbálok, hazahozom a kis lapokat és beteszem őket a fiókba.
2013. okt. 21. 18:21
 1/2 anonim válasza:
Szárított levendulacsokrok, illatos szappanok. kizárt, hogy ne váljon be, max tegyél be többet
2013. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket sajnos nem szeretem. A levendulával ki lehet kergetni a világból, Tihanyban szívem szerint orrcsipesszel járkálnék. A szappanokból sem igazán találtam még kedvemre valót, így arcápoláshoz sem használok egyáltalán, mert az illatra nagyon érzékeny vagyok. Köszönöm azért!
2013. nov. 6. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!