Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem át/dobjam...

Hogyan rendezzem át/dobjam fel a szobámat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

15/f A mostani szobám elég kicsi, ezért az eddigi vendégszobát "meg fogom kapni", de semmiképp sem tudom, hogy lehetne átrendezni/mivel tudnám hangulatossá tenni, feldobni egy kicsit. A hatalmas szekrénysor nagyon sok helyet elfoglal. Ezek vannak benn: [link]


A szekrény pedig ilyen. Milyen lehetőleg valamilyen fiúsabb színű fal illene hozzá legjobban? [link]



2013. nov. 9. 16:40
 1/3 supra01 ***** válasza:

Szerintem a kék fal jól menne hozzá.

Sok személyes dologgal tudod a legjobban feldobni. Pl, gördeszkád állványon, ruhaállvány amin a cuccod van, hobbydhoz kapcsolódó képek, dolgok, sulis dolgok, bolondos fotók, fotók haverokkal, évszakhoz ill. ünnepekhez való kis kiegészítők, pl. most egy csomó gesztenye egy üvegtálban, vagy mikulásra és karácsonyra egy pár szaloncukor, ünnepi dísz stb. Meg még ezer dolog, nem tudom milyne a stílusod ja, meg persze zene, milyet szeretsz

2013. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 10. 08:39
 3/3 supra01 ***** válasza:

Pár ötlet :D


[link]


[link]

2013. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!