Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek fehér vagy inox...

Szerintetek fehér vagy inox háztartási gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Újítjuk a konyhát. Ilyen lesz a konyhabútor: [link]

A járólap bézs színű, a szekrények között a csempe pedig ilyen lesz: [link]

A fal pedig lime zöld, hogy legyen egy kis szín is a sok barna között.


Szerintetek milyen színű tűzhelyet illetve hűtőt válasszak hozzá?


2013. nov. 13. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
inox marha jól megy hozzá, de rettenetes nehéz takarítani, mert minden meglátszik rajta, mi is megbántuk...
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inoxot vennék, az jól menne hozzá. Nekem is az van, de szerintem nem nehéz takarítani.
2013. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inox:

Nem nehéz takarítani csak ha valami rácsöppenik,már azonnal le is kell törölni.Nem szabad mindenféle rongyal nekiesni,erre tökéletes a vileda.

Nagyon sokan panaszkodnak,hogy foltos lesz pedig súrolták ezzel azzal.

Tapasztalom én is,hogy hiába van szépen letakarítva,tehát tudom hogy tiszta,de mégis olyan foltos.

Van erre egy csodaszer:Cif inox tisztítószer.

Miután tisztára van mosva,át kell törölni Ciffel és gyönyörüen ragyog tőle,nem lesz foltos.

Fehér:Az ég egy adta világon minden meglátszik rajta,ami engem mindig arra késztet hogy na mosd el,töröld el,még mindig van rajta egy kis kosz...rémes tud lenni,de sajnos olyan háztartási gépet még nem találtak fel,amit nem kell tisztitani így sztán ebből a szempontból mindegy hogy inox vagy fehér.Az inox egy kicsivel időt állób,és modernebb is.

2013. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nekem nem tudom, milyen inoxom van, egyáltalán nem foltos, nem kell rá különösebben vigyázni, simán nedves ruhával áttörlöm, nem marad foltos. Régebben fehér volt, az nem szerettem.
2013. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos, manapság nem nagyon lehet válogatni, szinte mindent inox külsővel árulnak...

Tavaly vettem hűtőszekrényt, hiába szerettem volna fehéret, csak olyanban volt, ami nekem nem volt jó (ami senkinek sem kellett és megmaradt)...


Szóval, kénytelen voltam inox-ot venni, és azóta megüt a guta vele : minden ujjnyom meglátszik rajta, naponta 3x csöszötölhetem mikroszálas kendővel...


Ugyanez volt a mikrohullámú sütővel is, utálom hogy inox, minden ujjnyom meglátszik rajta...


Ja, mondjuk ha nem használnánk a konyhát, és csak kiállításnak lenne, akkor tényleg szépen mutatna az inox berendezés... :-[[

2013. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sokat használom a konyhát, egyáltalán nem kiállítóterem, de nincs gondom az inox gépekkel.
2013. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül az inox háztartási gépek mellet döntöttünk, mert az modernebb hatást kell.
2013. dec. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!