Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki mikor kezdi a karácsonyi...

Ki mikor kezdi a karácsonyi lakás díszítgetést?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 22:03
 1/8 anonim válasza:
Adventkor. Kisgyermekünk van, így Miklós napján várjuk a Mikulás bàcsit. Ilyenkor már felfújjuk az ablakra a hóspay mintákat és szépen lassan díszitjük a lakást. Ahogyan engedi az időnk.
2013. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én már el is kezdtem. Megsütöttem a mézeskalács házikót, mert most volt időm, az már kint van a szekrényen. De a többi csak adventkor jön. :)
2013. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmikor. Ez is Amerikából átvett szokás. Csak az ajtóra teszek egy díszt és az asztalra az adventi koszorút a 4 gyertyával.
2013. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aznap kiteszek a monitorra egy karácsonyos hátteret, és le van tudva.
2013. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dominika72 válasza:
Én a héten kezdek díszíteni :D
2013. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amerikából átvett szokás? Már a nagymamám is feldíszítette a házat, amikor anyukám kicsi volt.

Amúgy meg ha az is lenne, miért lenne baj? Én szeretek készülődni, díszíteni, úgy várni a karácsonyt.

2013. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már a hétvégén elkezdem, eddig főleg kis tálkás díszek kerültek ki, hétvégén jönnek az ablakdíszek és az asztaldíszek is.


Mi így szeretjük, nem csupán karácsonyi, hanem olyan meleg, téli hangulata van az egésznek, és a férjemmel a tél a kedvenc évszakunk. Nálunk már esik a hó itt Németországban, minden fehér :)

2013. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam jó előre díszítgeni, az valahogy rossz ómennek bizonyult szinte mindig. A karácsony olyankor nem sikerült olyan jól, vagy annyira izgalmasra. Nekem elég egy héttel előtte is készülődni szerényen, mert nagy dolgokra nem számíthatok.
2013. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!