Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit lehet/mit szoktatok a...

Mit lehet/mit szoktatok a magas polcok (2 méter vagy afölött) tetejére rakni?

Figyelt kérdés
Nálam három polc van, kettő alacsony és egy magas (2 méter), amire hifi hangszórókat raktam, így annál az egynél ki van küszöbölve a probléma, de úgy néz ki, hogy hamarosan kapok egy új (ruhás)szekrényt, ami viszont már szintén ilyen magas lesz (mert a mostani elég alacsony). Ötletek, hogy arra mit tudnék pakolni? 16/f - hátha fontos :D

2013. nov. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek magas polcaim vagy szekrényeim (1,5 méter egészen más, azt elég jól elérem, sőt rálátok, így pl. a hő- és páramérőm ott van), a párom hangfalat, a fürdőköpenyét és italos üvegeket tart rajtuk (zöme üres, de szépek s némelyik különleges is). Ezzel nem hiszem, hogy segítettem, de ez van. A konyhaszekrényeken a lekvárokat, mézeket tartom, néha az aszalót is, amikor sokáig nem használom, mert az olyan böhöm, kevés helyre fér :D

Ha nincs valami nagyobbacska tárgy, aminek jó hely lenne magas polcokon a szobában, akkor felrakhatsz valami csinosabb tárolódobozt, benne apróbb cuccokkal, amiket nem napi szinten használsz, de azért kellenek. Okosabbat most nem tudok mondani.

2013. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2013. nov. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!