Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csajok! Nektek mi van a...

Csajok! Nektek mi van a szobátokban?

Figyelt kérdés

Mármint ilyen 13-18 évesekre gondolok ilyen tinisebb szobában mik vannak? díszek egyebek vagy az íróasztalotokon mi van, esetleg aki akar képet is mutathat. :)

Ilyesmire gondolok:

[link]


2009. nov. 22. 12:26
1 2
 11/18 anonim válasza:
hát nekem nagyon nagyon bejön az a szoba, olyan igazi csajos szoba :P én is ilyet szeretnék. Amugy meg nekem semmi extra nincs a szobámba egy ágy plss macikkal, egy irosztal,tv,számitogép,s szekrény ráadásul a szobám szine valami halvány lila amiböl ki se lehet venni hogy lila és a butoraim is csak simma natur szinüek.
2009. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

gusztustalan ez a szoba, nekem nem kéne. nincsenek extra cuccaim, de egy külön lakásban lakok.


L/17

2009. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

az utolsónak meg hát nemtom lehet hogy te nem szereted a csajos dolgokat,szobákat :D

én szeretem :P

2009. nov. 26. 15:44
 14/18 anonim válasza:
Én már megterveztem álamim szobáját az utolsó polcig, remélem majd egyszer megcsinálahtom a lányomnak
2010. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bár már elmúltam 18, de a szobám ugyanolyan, mint 16 éves koromban. Melegsárga tapéta, beépített könyvespolc, ami egyben falként is működik, cseresznyeszínű ruhásszekrény, egy íróasztal, egy kisméretű TV, egy magnó, laptop, szék, egy sámli, a polcokon rengeteg könyv. A szoba maga egy 3x5 négyzetméter területű helyiség. Narancssárga függöny, füstölőtartók, szélharangok, földgömb, csobogó, sárga ágytakaró, egy szulamadár képe az egyetlen szabad falon, ablak.
2010. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
az enyémbe van: tv,dvd-k, emeletes ágy:D,sminkek,íróasztal, video lejátszó de egybe dvd és cd is:D, régebben egy csomó poszter most már csak pár:) van még egy kép::D egy kicsi fehér szönyeg stb:D
2010. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én nyáron fogom megcsináltatni a szobám, olyan igazi csajosra ( Pink, fekete, zebra minták stb...) Nekem ez jön be http://www.youtube.com/watch?v=slLgBQt4TGA&feature=related Valami ilyesmi lesz, csak nem ennyire rózsaszín + habos-babos..
2011. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Fu ez a szoba baromi jó az enyémhez képest !

azenyémben van egy ágy egy matrac ( a vendégeknek ) egy íróasztal egy laptop egy polc 4 szekrény ( a szekrényeken sok plakát:D ) + a padlás sok lim-lommal.

2013. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!