Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kis kék karácsonyfad...

Hol lehet kis kék karácsonyfadíszt kapni?

Figyelt kérdés

Már elég sok helyen megnéztem, de sehol nincs. Nekem kék (nem feltétlenül gömb alakú) díszre lenne szükségem, nem pedig türkizre. Körülbelül 80 centis fához lenne szükségem, kb. 3 centis díszekre.

Tavaly láttam, de idén mintha kevesebb dísz lenne. :(

Előre köszönöm a segítséget!



2013. dec. 13. 00:16
 1/5 anonim válasza:
Szia. Sejtem mire gondolsz, illetve hogy mit szeretnél. Én lila színben vettem két hete OBI-ban kis csillagokat. Nem is volt drága. Ott is több féle színben vannak díszek, ha ott még nem voltál, oda érdemes elnézned, lehet hogy találnál kékben magadnak valót! :)
2013. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott már kerestem. :( Amúgy vicces, hogy tavaly én is lilát kerestem, nemvolt túl sok, most meg tele van lila díszekkel minden. :D
2013. dec. 13. 12:14
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Igen, általában így szokott lenni sajnos. Murphy-törvénye. :D Mindenesetre remélem találsz majd valahol olyat, amilyet keresel! :) Virágboltokban nézted? Ott is szoktak lenni (igaz kicsit drágábban) vagy valamilyen hobbi boltban. :) Ha máshol nem, ott még lenne esély rá, hogy vannak.
2013. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon kedves tőled. Jó ötlet, mindenképpen felkeresek párat! :)
2013. dec. 15. 00:46
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen! :)
2013. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!