Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobámat?

Hogyan rendezzem be a szobámat?

Figyelt kérdés
van egy 7 éves öcsém és egy szobánk van én 15 leszek, akárhogy könyörgök új szobáért nem kapok de viszont akkor átrendezném de nem tudom hogy, egyszerű bútoraink vannak nem is tudom olyan szépen elrendezni. de ha esetleg vannak ötleteitek segítsetek léci
2013. dec. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válassz egy oylan sarkot a szobában ami csak a tidé. Legelsőnek is ezzel kezd. A kisöcséd egész máshogy használja a szobát mint te ( szoba közepén játszik stb). El kell fogadnod azt hogy kompromisszumokat kötsz, szerintem ez eddig is ment neked, ezzel ezután se lesz probléma. Aztán meg kell nézni mi van a szobában, végeredményben-ha nem is szó szerint-de ketté kell osztani a szobát, két térfélre. Persze átjárásnak kell lennie a kettő között, de ahogy neked, úgy neki is kell egy szeméyles sarok-ami csak a tiéd, illetve csak az övé. Ilyen hogy ruhásszekrény például az tökmindegy hogy hol van. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
énnagyon szivesen segítenék ha gondolod írj privát üzit :)
2013. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj sokat segítettél köszi szépen :D
2013. dec. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!