Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinél mi vált be? Mivel...

Kinél mi vált be? Mivel tisztítható hatékonyan a beépített kerámia főzőlap? Elég drágák a tipikusan erre kitalált tisztítószerek, de ha ajánljátok, vásárolok egyet.

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy ha véletlenül ráégetek valamit, legutóbb tejet futattam ki, csúnya foltok maradnak. Eddig simán tisztítottam meleg vizes mosogatószeres szivaccsal, de most makacsabb az égett tejfolt, s nem hatásos a bevált módszer.


Köszönet a válaszokért :)


2009. nov. 24. 20:28
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy kerámiára használható e, de kapható a Tesco-ban egy szer, az a neve, hogy hideg zsíroldó.

Na ez az a szer ami az odaégettet leszedi mint pinty. A rászáradt olajat is folyóssá teszi. Nemigen kell sikálni sem. Alumíniumon nem használható.

Ha véletlen nem tudnád a kerámiás céljaidra használni akkor is érdemes beszerezni, mert valami fergetegesen jó a konyhában.


[link]


Laci(41)

2009. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a DM Denkmit nevű kerámia lap tisztítója vált be. Nem olyan nagyon drága, rendszeresen főzök és legalább 10 hónapja megvan. Egy csepp, és olyan mint a reklámokban amikor letörlöd. Szerintem megéri.
2009. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, igen a Denkmit nekünk is bevált. nagyon kevés kell belőle, és nem is drága
2009. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a Tescos termekem megvan, de nem mertem keramian hasznalni. Most irany a DM, hatha talalok ott altalatok ajnlottat.
2009. nov. 25. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
én gyakran a kaparóval szedem le pl. a leégést. Kb.hetente tisztítószerrel, VIM a neve, de ekkor is kell a kaparó (direkt kerámialaphoz való).
2009. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!