Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szürke parkettáról vélemények?

Szürke parkettáról vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen színű fal megy hozzá? Szeretnék egy kisebb szőrös szőnyeget is, az milyen színben mutatna jól?

Világos fenyőszínű bútoraim vannak, az menne hozzá?


előre is köszönöm a véleményeket


2013. dec. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szürke parkettáról vélemények?"


Bocs, de a létező legrondább!

Olyan, mintha kopott és rohadt lenne...

2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szurke padlonal nyomasztobb talan csak a fekete lenne....
2013. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a boltban megtetszett, de még nem mertem megvenni.

A szobában 2 ablak van, szóval elég világos. az ágy is fenyő színű, bár tervben van annak is a lecserélése.

akkor szerintetek milyen menne a bútorokhoz?

2013. dec. 23. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs a szürke parkettával, ha Neked tetszik. Kellemes, üde tud lenni egy világos szoba egy szép, elegáns szürke parkettával (sok padlót nézegettem mostanság s a szürkék között is volt gyönyörű). Nem az én stílusom, de távolról sem tartom csúnyának.

A szürke sok színhez megy, de ha ebbe a visszafogottabb szobába egy erős vagy akár sötét színű szőnyeget vagy más tárgyat teszel, az uralkodóvá válik. Ami persze nem feltétlenül baj. Személy szerint én egy fényes, bronzos színű szőnyeget választanék, nem tudom jobban megfogalmazni a színt, a Praktikerben vannak azok a kisebb igen hosszú "szőrű" szőnyegek, azok közt van olyan, egyszer veszek belőle kettőt, mert csodásan néz ki sötétbarnán is, amilyen az én padlóm lesz hamarosan.

A krémszín is jónak tűnik a szürke/fenyő kombóhoz, bár az elég kényes szín, a hófehér már túl monokróm, de az is játszhat, de igazából rengeteg lehetőség van.


Falszínnek személy szerint csak egy törtfehéret tudok elképzelni, de bizonyára vannak fantáziadúsabb emberek, vagy olyanok, akik ott élnék ki élénkség iránti vágyaikat. A hófehér nekem túl hideg, az összes fal és padló monokróm színben már sok.


Maximum némi szépérzékem van, távolról sem vagyok szakértő ilyesmiben (hogy én mennyit agyaltam a saját szobámon, de tuti fogok még :D), de a véleményem ez.

2013. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

menne hozzá a bézs színű fal vagy a mályva csak az a baj, hogy ezek a fenyőszínhez nam mennek. talán a mályva inkább.

de akkor kéne találni egy nagyon hasonló mályva színű szőnyeget :) sok sikert!!!

2013. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!