Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit feldobni a lakást?

Figyelt kérdés

Albérletről van szó és 1 szobás.. 21m2.

(nap)Sárga fal, bordó szőnyeg kicsi narancs sárga mintával.

Van bent egy szekrénysor(fehér alap,sötétbarna minta), ami az egyik falat elfoglalja, (ablakkal szemben) ablak előtt van egy 1személyes ágy, és egy íróasztal.Van még egy kis szekrény (éjjeli sz. féle) amin a tv van, és van egy mélynyomó. Üres, nagyon, összhatás is ronda, nem tudom mit hova kellene tenni.

Gondoltam arra, hogy a falra képeket rakni, de nem tudom mivel?-Félek, hogy a cellux leszedi a falat, szöget meg nem biztos, hogy kellene verni a falba.. Vagy még valami növényt berakni a szobába... Ti hogyan csinálnátok?

19 éves fiú, 18 éves lány lakása.


2014. jan. 2. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Képeket tudnál feltenni? Minden falról egyet, illetve az ajtóból úgy, hogy minél több látsszon az egész szobából.

Plusz egy alaprajzot is csinálhatsz (akár paintbe is), feltöltöd, az sokat segítene.


Egyébként elsőre így elképzelve sok a szín és a minta.

2014. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan erj hozza a falhoz, s talan polcra lenne szukseged, amire szinten tudsz pakolni is. A noveny szinten jo elgondolas, de futo legyen, a szekrenyre fel, aztan elvezetni az ablakfele pl.
2014. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Képet este tudok küldeni privát üzenetben!
2014. jan. 2. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnál, az sokat segítene :)
2014. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Este küldök, mert most nem ott vagyok az albérletben:)

Lehet, hogy elég sok tényleg így a szín, ahogyan az 1. válaszoló is említette, de így volt már amikor beköltöztünk, nem hiszem, hogy átlehet festeni... a szobákban amúgy mindenhol metlaki van, ebben a szobában ilyen feketés és benne egy kis fehéres ezüstös minta, csak arra tettek szőnyeget, mert egy lakó szerint hangos, ahogyan sétálnak rajta.

Polcra is gondoltam,hogy teszünk fel, csak meg kell kérdeznünk, hogy engedik-e.

2014. jan. 2. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetitek a festést is, általában azt engedik, azzal a feltétellel, hogy kiköltözésnél eredeti színre legyen visszafestve.


A bútorok a tieitek? mert pl. azzal is sokat lehet segíteni az összhatáson, ha a fal színéhez alkalmazkodtok velük, persze ha nem sajátok, akkor... :/

2014. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem engedik átfesteni a falat és szöget se engedik, hogy többet beletegyünk.. A bútor sem a mienk, eredetileg bent volt a szobában az az egy. :(
2014. jan. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!