Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek az alábbi...

Jack007 kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi kanapéról? Esetleg van ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
[link] Zenid=6p8mibdjcagiblcrbohsjuupc4
2014. jan. 6. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló van a nappalinkban, nem teljesen ugyanilyen. A miénk mint kanapé, abszolút jól funkcionál, ellenben alvásra baromira kényelmetlen, számomra nagyon kemény. Egy-két napra oké, de huzamosabb ideig én nem tudok rajta aludni, nem is használjuk erre. Mivel ez más fajta, ezért lehet ennél más a szitu.
2014. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nektek szivacsos vagy bonell rugós?
2014. jan. 6. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? ízléstelen.Szerintem inkább másikat nézz.
2014. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A miénk szivacsos.
2014. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zsenília nem tartós anyag.
2014. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az ára egészen olcsó. Nekem viszont egyáltalán nem teszik azonban egy ilyen stílusú kisebb szobába egészen hangulatos lehet. Az jó hogy kihúzható és ágyként is funkcionál. Azt nem tudom milyen kényelmes de szerintem keménynek látszik. :)
2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekünk is hasonló van, és nagyon kényelmes :)
2014. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a véleményét! :-) Megrendeltük a kanapét, ami hétvégén meg is érkezett és nagyon tetszik....! :-) Nagyon szép és nagyon kényelmes! :-)
2014. jan. 20. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!