Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rugós heverő vagy ágykeret+mat...

Dávidking20 kérdése:

Rugós heverő vagy ágykeret+matrac?

Figyelt kérdés
14 éve egy rugós, felnyithatós heverőn aludtam eddig, ami már cserére szorul. Vegyek most is ilyet vagy inkább ágykeret + bele egy matrac ( ami nálam fontos ne legyen túl kemény az alvófelület mert azt nem szeretem )

2014. jan. 6. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ, elsősorban a saját igényeidtől. Nekem is egy heverőm volt anno, amikor tönkrement ágykeretet vettem, matraccal. A matracban nincs semmi különös, semmi extra, még is sokkal jobban alszom rajta, mint a heverőn aludtam anno. A keret mellett nem volt pénzem jobb matracra, de a következő befektetésem egy emlékező matrac lesz. Nekem ez nagyon bevált, sokkal jobb, mint a heverő, de a te igényeid lehet mások.
2014. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és érdemes olyan helyen megvásárolni a matracot, ahol nem csak névre lehet kiválasztani, hanem vannak teszt darabok, amire kifeküdhetsz, kipróbálhatod számodra mennyire kényelmes.
2014. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dormeo megéri az árát? ezeket a memoria matracokat nézegettem :) de van azért áruk azért kérdeztem XD
2014. jan. 6. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a b-megoldást választanám, mert az olcsóbb heverőkben csak olcsó molitán van, amely 1-2 éven belül elveszti a formaját.
2014. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom. Én nem márka, vagy név alapján választottam. Jysk-ben vettem anno az ágyamat, a matracot is kézenfekvő volt, hogy ott választom ki. Az olcsóbb kategóriásokra ráfeküdtem, kipróbáltam minden szögből és végülis kiválasztottam egy alapnak mondhatót. Annyi különlegessége van, hogy téli, nyári oldala van, forgatni kell. Én meg vagyok elégedve, de régen volt már megmondani sem tudom mennyibe került. Nincs meg a vízilóbölcső effekt, ami a heverőmnél már megvolt. Ráadásul mostanában már nem is tudom árulnak-e még olyan régi jó rugós heverőket, csak ilyen kemény szivacsos vackokat láttam, amikor anno ágyat kerestem, ami nekem abszolút nem kényelmes.
2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Dormeo nem tartós és nem is olcsó.Kipróbálni csalóka lehet én mikor az emlékező matracot próbáltam és megvettem az elsőt már nem olyan volt rajta tölteni az egész éjszakát.Persze tényleg szuper most is az van és nagyon bevált.
2014. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
vízilóbölcső effekt? :D az mi XD én is a puhább ágyakat szeretem, a kemény szivacsokat nem :D amúgy RS bútorban még láttam jó pár rugós heverőt, már majdnem megvettem az egyiket de akkor olvasgattam hogy lehet ezek a matracok jobbak a deréknak, meg a testnek :) 21/F vagyok, de most már fontosnak tartom, hogy minél jobban aludhassak :)
2014. jan. 7. 09:04
 8/11 anonim ***** válasza:

a heverő az nagyon pronyó. pláne amilyen huzatokkal árulják őket...

vegyél inkább egy normális franciaágy keretet (gondolom szívesebben alszol egy szimpatikus hölggyel kettesben mint egyedül ;)

arra pedig egy neked megfelelő matracot.

ha van ikea a környéken, akkor ott is nézz szét, ha nincs, akkor jysk, matracos boltok.

2014. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Heverő semmiképp nee!! :) Én is az ágykeret+matracra szavazok. Szerintem matracbolt, mert dormeo,jysk, ikea az gagyi.Nekem a jyskkel volt problémám, nagyon gagyi minőség, mástól pedig az ikea és dormeo panaszt hallottam.
2014. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Heverő felejtős.Jysk matracot a helyedben nem vennék...nálunk a memória habos matrac vált be, tényleg jól tartja a gerincet.Ötödik éve használjuk(párom 110kg) és semmi baja.
2014. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!