Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 60-70 ezer Ft-ból lehet venni...

60-70 ezer Ft-ból lehet venni normális ágykeretet, ágyrácsot és matracot, melyik a legfontosabb a 3 elem közül?

Figyelt kérdés
Most költözök saját lakásba és ledöbbentem, hogy milyen árak vannak. Ha mindenből a közepes kategóriát venném, akkor kb. 150 ezerbe kerülne az egész, de ennyi pénzem nincs rá. Viszont félek, hogy ha mindenből a legolcsóbb veszem, akkor nyikorgós, kényelmetlen ágyam lesz.

2013. ápr. 23. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

tudod mi a legfontosabb? a matrac. nekem, mióta külön élek, nincs is ágyam, a földön van a matracunk, és teljesen jó.

ha most nincs pénzed az egészre, akkor szép sorjában vedd meg.

60-70ért már elég jó matracot kapsz, az ággyal még ráérsz. hacsak nem vagy túl sznob. merem remélni, nem vagy az.


mostanában terveztük az ágyvásárlást, de mivel mindketten elég súlyosak vagyunk, nem merek venni, mert egyszer már leszakadt egy ágyikó alattunk egy korábbi barátommal. :)


nézegettem ezt a raklapos dolgot, nekem baromira bejön, imádom ezt az industrial stílust. na, az legalább tuti kibír mindent :)

[link]


ha viszont mindenképpen szeretnél egy normális, használható fekhelyet ennyiből, akkor javaslom ezt a kanapét: [link]


a huzat kerül igazán sokba, ha az áruházban összeválogatod a matracot és a keretet hozzá, akkor 50ból komplett ágyad van, annyi, h veszel rá valami ágyterítőt, anno én is így csináltam, mert az eredeti huzat 10nél kezdődik, én meg feleslegesnek tartottam.

2013. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen szeretnék ágykeretet is venni. Megnéztem, a Dr. Dream-ben a legolcsóbb 160x200-as matrac is 52 ezer akcióban, de nekem még ez is sok.

Mindegy, azért köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!