Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csempe felületre szeretnék...

Csempe felületre szeretnék kagylókat rakni, mivel ragaszthatnám fel őket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rakd fel sziloplasztal.Ha megunod , azt le is tudod szedni.
2008. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én két dolgot próbálnék ki. Egyik a kétoldalas ragasztó. A másik az üvegmatrica. Üvegfestékből klassz kagylós, halas, tengeri képeket lehet készíteni, és nagyon tartósak. Tükörre is kerülhet belőle.
2008. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a sziloplaszt az vizálló? Én legelősször a pillanat ragasztora gondoltam. A két oldalú ragasztó szerintem nem vizálló.
2008. júl. 16. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztópisztollyal!
2008. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sziloplaszt vízálló. A pillanatragasztó nem jó, mert ha le is tudod valahogy szedni, rettentő csúnya maradhat. A ragsztópisztályhoz tartozó ragasztó sem tartós, az is lemálik egy kis idő után, főleg ott, ahol pára és víz éri.
2008. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még életemben nem hallottam erről a szilopasztról és ez átlátszó? könnyen fel tudom majd rakni?
2008. júl. 16. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen a sziloplaszt átlátszó, de van fehér is.Kell hozzá kinyomó pisztoly,a szilótval együtt bármelyik festékboltban, vagy tescoban beszerezhetsz .

Itt megtudod nézni milyenek vannak.

[link]

2008. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

tehetsz fel bármilyen gyümölcsös vagy akármilyen mintájú szalvétából is a csempére dekoupage technikával, ami egy erre forgalmazott ragasztót jelent amit rákensz a csempére majd ráteszed a szalvéta legfelső rétegéből a kivágott mintát majd újra lekened a ragasztóval majd átfújod hobbylakkal vagy 2-szer és kész!gyönyörű mintákat tehetsz így a csempédre.

2008. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ragasztópisztoly!!! én is azt mondom, az átlátszó, és könnyen lejön. Minőségileg pedig mint a pillragasztó!
2008. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) a szalvétás dolog jó trükk de én csak kagylókat szeretnék pár helyre:) köszönöm a tippeket lesz probaragasztás mindegyikből majd megirom hogy sikerült-e :)
2008. júl. 21. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!