Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sárga, vagy barnás-szürkés...

Sárga, vagy barnás-szürkés falú szobába milyen szőnyeg illik?

Figyelt kérdés

Az egyik variáció a sárga fal, fehér bútor, bordo ágy és fotel (ágy és fotelben az ülő részen barna, sárga, bordos kockák)és ehhez milyen szőnyeg menne ami nem annyira kényes?

A másik variáció ugyan ez, csak a fal bengáli ösvény színű (de nem olyan a színe mint a dobozon, hanem sokkal sötétebb, barnás, szürkés árnyalatú (nincs higítva)) Ehhez milyen szőnyeg menne?

(Azért van két variácó, mert nem tudom eldönteni milyen színű legyen fal mert mindegyik tetszik. De eldöntöttem, hogy amelyikhez találok nem kényes, árban és színben elfogatható szőnyeget az lesz.)


Itt van a bengáli ösvény festék, de a falon inkább a bódító kardamonhoz hasonlit(amit a "További fotók a termékről:" 1.képén láthattok :) talán egy picit sötétebb, nem is tudom pontosan, de ahhoz hasonlít a legjobban :)


[link]



2014. jan. 7. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Szerintem, egy bézs/ krém színű szőnyeg szép lenne hozzá :)
2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!