Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a mikroszála...

Mi a véleményetek a mikroszálas paplanról, párnáról? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 15:12
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem jó ötlet mert könnyen kigyulladhat... Tapasztaltam...
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kigyulladást nem értem!?

Kérdező,olyasmire gondolsz,mint a Dormeo-nak van a Wellsleep® mikroszálas cuccai? Épp most nézegetem és keresgélek ebben a témában a neten. Szeretnék egy új és kényelmes paplan párna dupla szettet vásárolni.Ha ez az ami érdekel,tudok linkelni is,most épp melyiken gondolkodom.

2014. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ez a kérdés lényege, a gyerekeknek szeretnék venni paplant és párnát, rendes nagyméretűt, 140x200-t. Nem akarok túl drágát, de azért gagyi se legyen, nyilván a gyerekeknek jót akarok venni, de tanácstalan vagyok. Köszi, ha küldesz linket, szívesen fogadom.
2014. febr. 12. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezen gondolkodom: [link]

De ezen az oldalon találtam ezüstszálas párnát is,ami semlegesíti a szagokat és antibakteriális hatású is+levendulás paplant,ezeket az ínyencségeket is el tudnám képzelni.:) Én a hitvesi ágyunkat szeretném kicsit újjá varázsolni.:) Szóval vagy a linkelt lesz,vagy ezek kombinációja.Most elvileg 20%-al olcsóbban tudok rendelni az oldalról,ha találsz Te is olyat ami érdekel,akkor ha tudok, szívesen segítek!

Meg tudod mik érdekelnének még?A memóriahabosak!Ezekből is szívesen vennék 1-1 kisebb párnát+fedőmatracot is,csak sajnos jó drágák!Állítólag "matrackészítőknél" olcsóbban hozzá lehet jutni "selejt" alapanyaghoz,most ennek próbálok utána járni.Remélem segítettem!:)

2014. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a segítséget, szemezgetek, van egy-kettő ami tetszik, majd éjjel végigolvasgatom mit írnak róluk. Köszi mégegyszer.
2014. febr. 12. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök neki,hogy egy hajóban evezünk!:) Én is sok oldalon jártam ma,alaposan próbálom körbejárni a témát,mert szerintem ez fontos.Sajnos tapasztalatok híján vagyok,pedig ágynemű minden háztartásban van,mégsem írt még ma egy lélek sem pl a kérdésemre: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__537663..

Viszont apródon találtam egy olcsó matracost,onnan várom a választ.De elsősorban paplan párna ami kéne.

Szóval sok sikert az éjjeli böngészéshez és ha van valami epekedve várom!:)

2014. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az újság? Én azóta már írtam ki újabb kérdést és SEMMI. http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__538064..

Ha nem érkezik válasz a hétvégén kiemelem őket,de lehet az NLC-n próbálkozom inkább.Máskor is jártam már így mostanság,hogy itt semmi, átmentem oda,s nem hiába.

2014. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A wellsleep mikroszálas párnák nagyon jók, amennyiben megfelelő mennyiségű töltet van benne. Éppen ma vettem át a Dormeotól a Siena egyszemélyes szettet, és nagyot csalódtam. A paplannal gondolom semmi baj, ilyen töltetűvel még nem takaróztam, de a párna lapos. Még hogy állítható magasság! Ha kivennék belőle, a huzatra hajthatnám a fejem. A másik dolog, hogy nincs külön huzatba téve a töltet. Tudom, hogy mindenki más magasságút szeret, de itt választási lehetőség nincs! Holnap visszaküldöm.

Kb. 16 évvel ezelőtt vásároltam először 2 db. wellsleep mikroszálas párnát - sajnos nem emlékszem a cég/márka nevére - gyapjúból volt a külső huzata és cipzáras, a töltet maga egy másik huzatban, gyönyörűen megvarrva. Pár napja megbontottam, kíváncsi voltam a töltetre, mi lehet az, ami hosszú évig tökéletes volt, és ma derült ki, amint megnéztem a Dormeo párnát.

Aki wellsleep mikroszálas párnát akar venni, annak csak ajánlani tudom, de nem a Dormeotól, legalábbis a Siena párnát semmiképp.

2015. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!