Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » HOl van Bp-en olyan matracot...

HOl van Bp-en olyan matracot árusító bolt, ahol bemérik milyen matrac az ideális, van ilyen egyáltalán? Mintha olvastam volna ilyet már.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Dormeo, Matrackirály, Cardo

Ezek a legnagyobbak, szerintem náluk érdemes próbálkozni. Hívd fel előtte őket esetleg.

2014. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 27. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehol,csak marketing szerintem.Annak idején én próbáltam nagyon sokat, hallgattam az eladóra, megvettem a legkényelmesebbet.Akkor kényelmes volt ráfeküdve(2 perc),de már mindennapos alvásnál nem.Később belegondoltam hogy még 2 perc sem volt és háton feküdtem kipróbálásnál,pedig hason alszom.A súlyodnak megfelelően kérdezd meg melyik lenne a legjobb,de nem egyszerű a választás és nagyon ritka olyan eladót kifogni ahol őszintén segítenek nemcsak eladni akarnak.Több boltban is voltam majdnem mindenhol mást ajánlottak elmondásom alapján.A lényeg hogy úgy próbáld ki ahogy szoktál aludni:) de szerintem nem ér semmit a kipróbálás.Ennyi erővel egy webáruházból is lehet rendelni az legalább nem kavar össze-vissza. Sajnos sok mindennel próbálkoznak,mindig újjal,de nehéz megállapítani mi az igaz.
2014. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte véleményt, hasznos volt!!! :)

Szívesen kipróbálnék ilyet, mert tényleg érdekel milyet ajánlanak. Bár igazad van, végülis azért mert valamit bemérnek honnan tudják, hogy az kényelmes-e nekem, vagy a derekam hogy bírja stb.

Nagyon drágák a matracok.... sajnos. NÉztem az IKEÁt, hogy 90 napig próbálgathatom és bár ugyan vásárlói kártyán adják vissza a pénzt, de még így is kevesebb a rizikó talán 3 hónap alatt kijön kényelmes-e. Kérdés, ha nem kényelmes akkor találunk-e másikat ami talán az lesz :)

2014. jan. 29. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ikea semmiképp. hacsak nem akarod cserélni évente.
2014. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!