Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a szobámat?

Milyen színűre fessem a szobámat?

Figyelt kérdés
Az új àgyam nagyon elüt a szobàm színétől, ezért arra gondoltam, kifestem valami olyan színnel ami egységesíti a szobát. A bútorok (szekrénysor, kettő asztal) világosbarnák míg az àgy és a fotel almazöld. Milyen árnyalattal érdemes kifesteni a szobát?
2014. febr. 2. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehér, világos zöld vagy krém, esetleg ezek keverve. Feldobhatod az egyik falat tapétával vagy matricával.
2014. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Először is milyen a személyiséged?

Az előző válaszból sok szín van, amelyik a személyiségedhez illik, azt válaszd.

Az az első és legfontosabb (szerintem) hogy NEKED tetszik-e a színe, aztán, hogy másnak megfelel-e (tetszik-e)

Van olyan ember, akinek neonzöld színű a fala és pink a bútora.Ha neki tetszik, akkor jó, más nem számít :)

2014. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Linkelek pár tippet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (nekem ez a személyes kedvencem a sok világos fával, a puha gyapjú/szőr szőnyeggel... sima fehér falakkal... olyan élénk, mégis megnyugtató)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



A színösszeállításokat nézd, hogy hozzád melyik áll közelebb:)

2014. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!