Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szekrényt csináltatni érdemes,...

Szekrényt csináltatni érdemes, vagy olcsóbb helyeken vásárolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fürdőszobaszekrényre, ruhásszekrényre, komódra.
2014. febr. 6. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez függhet attól, hogy hol veszed, de olcsóbb megvenni. Csináltatni akkor érdemes, ha egyedit szeretnél, vagy spéci méretet.
2014. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 írta .
2014. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en agykeretet csinaltam sajat kezuleg. igaz, hogy feher szinu butorlapbol, az a legolcsobb, de kb. felaron megusztam. a butorlapok szabassal es elfoliazassal 14 ezerbe voltak, az agy labaiert es a racsert 6 ezret fizettem. igy egy huszasban van az egesz, keszen pedig egy olcsot is min. 50 ezerert tudtam volna csak venni.
2014. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha egyedi méretű berendezésre van szükséged például azért mert kicsi a helyed, akkor az sokkal drágábban jön ki, mintha úgynevezett szabványméretű is jó lenne. Utóbbit ugye sorozatban gyártják ezért olcsóbb, de ha neked kicsi a helyed mert mondjuk panelban - társasházban laksz, akkor nem tudsz ilyet venni.

Mi társasházban lakuk, kicsi a konyhába a hely ezért mi csináltattuk, de szerencsére 2 asztalos is van a családba, ők csinálták így jól jártunk :)

2014. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért sok mindentől függ a dolog, boltban amit kapsz, a legolcsóbbaknál sokszor előfordul rejtett hiba, vagy éppen bármi hasonló turpisság. A legjobb megoldás ha megveszed az anyagot, amiből el lehet készíteni a kíván szekrényt, és egy asztalossal megbeszéled, hogy megcsinálja belőle, valszeg még így is olcsóbban kijössz belőle mintha megvennéd készen akár a legolcsóbbat, ráadásul így a minőség sem lesz zsákbamacska.
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!