Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új kanapé, vagy fedőmatrac?

Új kanapé, vagy fedőmatrac?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem tökéletes kanapénk, egy baja van, a "hepehupáin" (ami ugye a kinyithatóságából adódik) rettentően fáj a derekunk.

Nagyon nehezen találtuk ezt is, mivel fontos, hogy előre felé nyíljon (tehát "merőlegesen" lehessen feküdni rajta), legyen nagy ágyneműtartója, és minimum 160 × 200 cm méretű.

Szerintetek megoldást jelenthet erre egy fedőmatrac?

Nézegettem a kanapékat is, de szinte egyik sem felel meg ezeknek a kritériumoknak, illetve ugyanilyen "hepehupásak" kinyitva. Már gondolkodtam esetleg két személyes fotelágyon is, bár nem tudom, hogy a sima szivacsos mennyire kényelmes.

Van valami ötletetek?

A sima franciaágy azért nem jó, mert sajna nagyon kicsi helyünk van, elfoglalná az egész szobát.


2014. febr. 13. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha kicsi a helyetek a matrac elhelyezése is gondot okz ha össze akarod csukni az ágyat . Én a helyedben nézelődnék hogy milyen árakban vannak a kanapék . Ha nincs újra pénzed a neten is árulnak használtakat lehet hogy jó állapotban vannak ( természetesen megnézve elhozni ).
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre az eredményre jutottam, a fedőmatracokról elég sok negatív véleményt olvastam, illetve, hogy sajnos nem igazán megoldás erre a problémára.
2014. febr. 14. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!