Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kényelmes kanapét hol kapni?...

Kényelmes kanapét hol kapni? IKEÁban melyik kanapé kényelmes?

Figyelt kérdés

Van egy kanapénk, már jó régi, jó lenne lecserélni.Az a bajom, hogy nem tudok rajta kényelmesen tv-zni. Ha ráülök mint egy székre akkor rendben van, mert kihúzva ülök, de úgy nem fog senki egy filmet megnézni :)

Ha kényelmesen akarok ülni, akkor egy lyuk lesz a derakam és a támla között, ráadásul a nyakamat sem tartja semmi, mert rövid a támla, jó lenne a fejet megtámasztani.

Szóval valami jó kényelmes kéne :) és ne legyen drága :)


2014. febr. 9. 16:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A relax fotel jó lenne amúgy, mert kényelmes, de akkor vehetnék kb 4-et, hogy ha jön valaki le is tudjon ülni, az meg hülyén néz ki úgy. Egy kanapé és egy két relax talán jól mutatna.
2014. febr. 9. 16:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre annyit tudok mondani, hogy menj el és próbáld ki, neked mi a kényelmes, mert mindenkinek más!


Pl. nálunk a családban váltig álíltják, hogy a poäng fotel, a klippan kanapé és a beddinge kanapéágy remek és olcsó termékek, na ebből az olcsót tudom alátámasztani, de kakinak kaki az összes.


Vannak remek bútorok az ikeában, de azok többnyire nem az olcsó darabok...

2014. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted úgy vannak rangsorolva a kanapék például az IKEÁban, hogy balra a kényelmesek jobbra a kényelmetlenek?
2014. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nem túl építőjellegű a hozzászólásotok, de úgy értettem, hogy sokan szeretik az IKEÁT, nekünk is van több bútorunk onnan, ezek szekrények, szőnyegek. Viszont kiváncsi lettem volna, hogy valaki már vett ott valamilyet és szupi kényelmes, előtte nekik is kényelmetlen volt stb.

Amúgy meg hogy jobbra kényelmes balra nem, az akár igaz is lehet :) mert vannak nagyon alacsony támlások, na olyat nem vennék és ráülni sincs értelme.

Az ára meg igen, nyilván nem olcsó annak ami jó és kényelmes is, de azért ne legyen 200e. Valamin ülve csak nézik az emberek a tv-t...... szóval egy teljesen hétköznapi kérdést tettem fel szerintem.

2014. febr. 9. 17:37
 5/14 A kérdező kommentje:
bocsánat az első jó hozzászólás volt :) a második amit inkább nem kellett volna...
2014. febr. 9. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Szeretem az ikeát nagyon, szinte az összes hálószobabútorunk onnan van pl. A matracokból, ágykeretekből nagyon széles és jó a választék, és a szekrényekből, komódokból is.


A kanapékból nekem sok van, ami tetszik stílusra, de ami kényelmes is, az számomra túl nagy. De bevallom, nekem a legtöbb kanapéjuk nem tetszik, mert vagy túl széles az ülőrésze, és ezáltal kényelmetlen, lehetetlen rajta normálisan ülni, pl.:

[link]


Vagy túl süppedős-rugózós stílusú, ami szintén lehetetlenné teszi a hosszútávú kényelmes ülést. pl.:

[link]


Egyébként egy kanapéért 200.000 ft egyáltalán nem sok, a legtöbb bútoráruházban itt kezdődnek a kényelmeseb, élvezhetőbb darabok sajnos.


U.i.: nem tudom, az első kommentemben szerinted mi nem volt építő jellegű, élből 3 bútortípust felsoroltam, ami szerintem ki van zárva. Vagy csak az az építő jellegű, aki szerint minden csodás és kényelmes, ami olcsó?


Az meg továbbra is tény, hogy mindenkinek MÁS a kényelmes, így ami nekem az, az lehet, hogy neked túl kemény vagy épp túl puha. Honnan a lópikulából tudjuk mi szerinted, hogy a te popód mit talál elfogadhatónak?

2014. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na bocs a felháborodott hangnemért, a 2. kommented csak később olvastam.
2014. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy közben megtalátad, hogy nem rád gondoltam :)

Szóval az a bajom, hogy hiába néz ki jól egy kanapé nem lehet végignézni normálisan egy filmet rajta pl az általad belinkelt első tuti ilyen. A másodikra már ráülnék kipróbálni, mert kényelmesenk tűnik, de lehet csak tűnik.

Nem értem miért nem gyártanak kényelmeset, mert úgy unom, hogy mindig valahogy oldalra kell terülnöm, mert normáliasn ülve nem lehet ülni a legtöbb kanapén, akárki akármit mond.

2014. febr. 9. 18:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy dalto kanapénk van, ami nem olcsó és mégis szar.... csak akkor ez tetszett, mert pont jól elfér, mintha ide tervezték volna :) de hosszú távon nem kényelmes, arra jó, ha jönnek vendégek leülnek, de kényelmesen nem lehet filmet nézni róla, mert fészkelődni kell hogy valahogy jó legyen és úgy sem az igazi. Régebben volt egy relax fotelünk az egész jó volt, csak nincs hely neki :( ezért nem tartottuk meg, bár az nem ikeás volt, az ikeás jobb.
2014. febr. 9. 18:10
 10/14 A kérdező kommentje:

Amúgy nem a popsimnak legyen kényelmes, hanem hátra lehessen dőlni kényelmesen, kövesse valamennyire a hát, derék vonalát, ne tátongjon egy lyuk közöttük, mert az marára nem jó. És még a nyakam is feszül mert nincs mire támasztani a fejem...

Nézzem ágyból a tv-t mi? Az amúgy jó!!! :) Kényelmes.

2014. febr. 9. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!