Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mire jó egy szőnyeg?

Mire jó egy szőnyeg?

Figyelt kérdés
A kérdés komolytalannak hangzik, de nem az. Lakberendezünk és ha csak dekorációra jó, akkor szerintem felesleges, mert a parketta szebb.
2014. febr. 19. 15:08
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Melegségérzetet ad (pszichikailag), csökkenti a lépészajt, hangelnyelő felületet ad (csökkenti a visszhangot), és barátságosabbá teszi a szobát (szintén pszichikailag).

Hát ezekért. :)

2014. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen mit porolni.
2014. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már én is feltettem párszor a feleségemnek :)
2014. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A parketta viszonylag hamar tönkremegy, ha járkálnak rajta, és viszonylag sokba kerül rendbehozatni.
2014. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk parketta van és azon van szőnyeg. Persze nem szőnyeg az egész szoba :)

A kanapé előtt van. Szerintem sokkal hangulatosabb vele a lakás, melegebb, meghittebb, otthonosabb. És ez nemcsak a szőnyegre igaz, hanem minden lakástextilre. Egy jól kiválasztott szőnyeg és függöny nagyon fel tudja dobni a lakást.

És nemcsak átvitt értelemben ad melegséget, de sokkal kellemesebb a szőnyegre letenni a lábam, ha a kanapén ülök, mint a padlóra.

2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%
Semmire sem jó, nekünk sincs, a parketta meg kifogástalan állapotban van 20 éve.
2014. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha világos a szőnyeg (mint pl. nálunk), világosítja a szobát.
2014. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nappaliban azért kell, mert kőlapos és sokkal hidegebb lenne vastag szőnyeg nélkül. Szobákban parketta van, ott az ágyak elé tettük, védi a lakkozást.
2014. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!