Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyat vegyek?

Milyen ágyat vegyek?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és szeretnék egy új ágyat de tanácsot szerettnék kérni hogy szerintetek mien ágyat vegyek gondolkodtam a francia ágyon de a kanapéágyon is meik az előnyösebb?
2014. febr. 20. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a szobád???? ha bőven elfér benne egy franciaágy akkor szerintem inkább azt,viszont ha nem túl nagy és kell a hely akkor inkább a kanapéágy
2014. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagy szobám van csak nem tudom eldonteni hogy meik lenne az előnyösebb.
2014. febr. 20. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Franciaágyat, lehetőleg jó minőségű matraccal. Ez sokkal inkább való alvásra, mint egy kinyitható kanapé.

Jobb a hátadnak, gerincednek.

2014. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ha nagy a szobád akkor tényleg franciaágyat

egyébként van állandó fekhelyes kanapéágy is, szóval az ugyan olyan jó a gerincednek

2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja és ha sokszor vannak nálad haverok, akkor lehet hogy jobb a kanapéágy, bár őket úgyse zavarja ha el "kell" feküdniük a franciaágyon :D
2014. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá helyed, mindenképp franciaágy. A kanapéágyak közel sem olyan kényelmesek. Egyrészt ott vannak az illeszkedések, ahol mindig törni fognak, másrészt ha rendszeresen használjátok üldögélésre is, egy idő után nem lesz egyenletes a felületük. Az inkább csak vendégágynak jó olyan helyen, ahol ritkán jár ottalvós vendég.
2014. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy normálisabb franciágyat érdemes venni ha van elég hely neki.

külön a keret, és hozzá egy olyan matrac ami megfelel az igényeidnek.

2014. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!