Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Körülbelül mennyiért nyomtat...

Körülbelül mennyiért nyomtat ki egy fényképész egy hozzávetőlegesen 1 négyzetméter nagyságú képet?

Figyelt kérdés
Óriásposzterre gondolok, tehát üveg és keret nincs. Ha a poszter méreteihez képest igen kicsi képet viszek neki, azt fel tudja nagyítani jó minőségben, vagy van ahol ezt megcsinálják?
2009. dec. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyiért. Reklám-kivitelező céget kell keresned, alapanyagtól függően (papír, öntapadó, beltér/kültér)5-10-12 ezer ft.

Felnagyítani csak azt lehet, ami eleve sok információt tartalmaz. Tehát legalább 1 Mb-os legyen a kép.

[link]

[link]


"poszternyomtatás"azt írd a keresőbe, vagy digitális nyomtatás


Melyik városban?

2009. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jászberény. Beltélre kellene mint dekoráció, New Yorkról egy óriásposzter. Csak azért gondoltam, hogy fényképész meg tudja csinálni, mert ha olyan hatalmas középiskolai tablókat tudnak készíteni, akkor talán már ilyet is. De akkor tévedtem. Valami megoldást biztosan találok, az átalakításig van még jó pár hónap. Köszönöm a segítséget.
2009. dec. 14. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A fényképésszel az a gond hogy fotópapírra nyomtatva nem tudod a falra felrakni!óriásposztert keress!Lehet készen is kapni, olyan 10 körül van!Később lesz egy kis időm keresek, és linkelek be webáruházat is neked ahonnan tudsz ilyet rendelni!
2009. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan oda viszi a fotós is kinyomtatni. Így elvállahatja, de akkor jobban jársz, ha egyből oda viszed.


Az szokott lenni készen is óriásposzterben, úgy a legolcsóbb, készen.


[link]

2009. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen.:) Amúgy én nem anniyra borzalmsan óriásposzterre gondoltam, hogy ilyen konkrét fotótapéta legyen..:D (Mint az utolsó linkben, bár ott a legutolsó kép nagyon szép.) Olyanra, amit le is tudok minden probléma nélkül szedni.
2009. dec. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!