Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül egy kétszintes...

Mennyibe kerül egy kétszintes ház földszint, emelet levakolása és színezése. Ha szintek alapterülete 90 négyzetméter?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 07:57
 1/4 anonim válasza:
70%
Hát ez nagyon változó, attól is függ hol akarod mindezt pesten drágább mint vidéken kisfaluban ahol ismerik az emberek egymást és bár már nem legális de szivesség és viszasegítség is lehet. javaslom írd meg hogy helyileg merre illetve nézz szét neten, akár google-ben és kérj ott árajánlatokat, valamint helyi ujságokban talált hirdetésekre rácsörrentve.
2008. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ,hogy mennyire van rossz állapotban a ház...lehet le fog jönni a vakolat az egyik helyen 1 cm-re a másik helyen akár 10 cm-re is lejöhet... Mi tavaly vakoltunk és színeztünk(párom kőműves)3 szobás elég hosszú házat nekünk kaja pia nélkül 60.000 ft-ba volt. De azt még hozzá kell tennem,hogy nálunk a párom munkatársai voltak segíteni,így munkadíjat nem kértek... És ált. a kézi vakolás drágább,mint a gépi...
2008. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a szüleimnél 2hétig csinálták.5000ft volt egy nap fejenként a napidíj.plusz kaja,pia!hozzáteszem napi másfél rekesz sör.én tuti nem itattam volna őket,alkeszok.első héten 3man,2on pedig 5en voltak.plusz az anyag.még nem számolták ki mennyi volt összesen.2szer 120nm,meg egy kisház.sztem nem lesz olcsó,de a cégek biztos adnak árajánlatot.
2008. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 220 m2 szigeteléssel, színezéssel, anyaggal mindennel együtt (kaja pia nem) , 5000 ft/ m2 volt 2006 nyarán.
2008. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!