Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan ember akiknél nincs se fürdő, se benti wc? Anya nem akar csináltatni, mert olyan a ház. Lavórban tisztálkodunk.17/L.

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez már olyan ritka , mint a fehér holló. Azoknak nincs internetjük és nem tudnak jelentkezni.
2014. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is van mobilnetem, és én is tudtam jelentkezni.:) meg nálunk se az van hogy mert olyan szegények vagyunk, hanem a fürdőszobának kialakított helyiséggel van valami, és azért nehéz oda fürdőt csináltatni, meg még jó pár ezer dolog.
2014. márc. 19. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy vannak, még rajtad kívül olyanok, akik fürdőszoba nélkül élnek. Többen is mint néhányan gondolnák. Persze ez nem lenézendő dolog, ha a tisztálkodási lehetőségek biztosítva vannak. A víz be van kötve a házatokba?
2014. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván nincs bekötve nekik, ha be lenne akkor lenne fürdő. A közeli kútból hozhatják a vizet. Egy kis faluban lakhat, vagy egy nagyobb falu külterületén. Sokan vannak még ilyenek, nyilván nem dicsekednek vele, ezért nem tudjuk.
2014. márc. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron még olcsón meg lehet oldani a fürdést mert akkor kertit kell csinálni,az nagyon olcsón megvan(fekete hordó állványon,náddal körbeborítva)

Nem lenézendő hogy lavórban tisztálkodtok...De azért erre egy megoldást keresni kell mert egy kád vagy egy zuhany még is csak jobb.Nekünk is volt idő mikor a melegvizet a fürdőbe kályháról melegítettük és azzal fürödtünk kádban.Ha nincsen pénzetek ilyen felújításra építésre,akkor próbáljatok meg segítséget kérni,esetleg hirdetésben keresni ezt azt,ami kell akár azt össze is lehet szedni használtból,csak keresni kell vagy hirdetni.A hivatalhoz is bemehetnétek és megkérdezhetnétek hogy milyen lehetőségetek lenne fejlesztésre,hátha segítőkészek és tudnak valami megoldást.Vagy mivel hogy csaj vagy,olyan palit szedj össze aki ért az ilyen dolgokhoz(és máris van ingyé munkaerőd) :)

2014. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

amúgy mi a baj a fürdő-nek szánt helységgel?

Ha nem alkalmas akkor lehet olyat csinálni hogy a szoba sarkából csak köré falazni és csinálni egy zuhanyt ,vagy egy egész oldalt leválasztani így egy másik szobáról.Rengeteg lehetőség van.

2014. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:

HA anyagi oka van annak, hogy nincs megoldva ez a kérdés, én a helyetekben írnék a Máltai Szeretetszolgálatnak, vagy pedig a Baptista Szeretetszolgálatnak. Elképzelhető, hogy segítenek.

Biztosan vannak még ilyen családok, ahol ez a helyzet.

2014. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik nagyanyámnak. De miért ne lenne bekötve a víz? Neki is be van már ezer meg ezer éve kötve a víz, van egy csapja a konyhában, de attól fürdőszobát nem csináltatott. A kettő nem jár együtt. Víz nem csak fürdőszobában folyhat.
2014. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!