Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyi bútorszövet szükséges...

Mennyi bútorszövet szükséges egy Nagykínai sarokülő áthúzásához 140 cm szélesből? Természetesen az 5 db. párnával?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a fene az a nagykínai sarokülő?
2014. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,rosszul írtam,helyesen;nagy Kínai sarokülő.
2014. márc. 31. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nagy nehezen találtam egy ilyet a neten, erről van szó?


[link]


Amúgy meg a kárpitost kellene megkérdezni. Attól is függ, hogy egyszínű, mintás, csíkos vagy milyen kárpitot akartok. Mi pár éve egyszínűvel huzattunk át két régi fotelt meg egy kanapét, de a végösszegnél azt mondtam, hogy soha a büdös életbe ilyet nem csinálunk, mert manapság már ott tartunk, hogy majdnem olcsóbb újat venni, mint áthuzattatni a régit.

2014. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a képet,pont ilyenről van szó!Van kis Kínai sarokülő is.Igazad van,nagyon drága,az áthúzása,olyannyira,hogy akár újat vehetnék.Ezért én akarom áthúzni,csak az anyagszükségletet nem tudom kiszámolni.A kárpit mintás ugyan,de olyan,hogy elhanyagolható,tehát egyszínűnek számít.
2014. márc. 31. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerestem én is képet,de nem olyan ügyesen mint Te ezek szerint.Nos,amit küldtél képet,ahhoz tartozik bolt,s a bolt megírta,hogy 10.5 m kell ilyen sarokülőhöz.Köszi
2014. márc. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!