Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy erkély padlójára mit...

Egy erkély padlójára mit lehetne leteríteni, hogy otthonosabb legyen?

Figyelt kérdés
A panel erkélyemen a gyári linóleum van, ami elég sivár látvány. Arra gondoltam, hogy le kellene teríteni az erkély padlójára valamit, hogy jobban nézzen ki. Tudtok erre valamit, ami dekoratív, nem koszolódik, és bírja a kinti időjárást?

2014. márc. 23. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Műfű.
2014. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Érdekes ötlet. Nem tudom mennyire hasonlít az igazi fűhöz, de a linóleumhoz képest lehet, hogy jobb lenne.
2014. márc. 23. 22:03
 3/20 A kérdező kommentje:
De persze továbbra is várok még válaszokat, ha más ötlet is van a műfűn kívül.
2014. márc. 23. 22:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Burkold le jarolappal. Vagy faburkolatfal.
2014. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
* faburkolattal.
2014. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Faburkolat kinti időjárás miatt felejtős, legjobb lejárólapozni, azzal nem lesz gond.
2014. márc. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze, a járólap lenne ideális, de az munkás, meg kell tervezni, stb. Nem tudom, mikor kerül rá sor, addig is szeretnék valamit, amitől jobban néz ki, amit csak le kell teríteni.
2014. márc. 24. 06:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy munka, egy lakotelepi erkely nem nagyobb 3 nm-nel ;)
2014. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én panelban lakom, nekünk az erkélyen hasonló szinű linóleum van mint a nagyszoba amiből nyilik az erkély igy mintha egy tér lenne, főleg nyáron. Azon van egy fehér hosszu szőnyeg, ami feldobja az egészet, és piros muskátlik vannak! Szép, szerintem!
2014. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor nagy munka, ha nem csináltál még ilyet. :) Gondolom azért nem triviális szép szabályosan lerakni, lehet, hogy vágni is kell a lapokból, ha nem férnek el egymás mellett, stb. Ezért gondoltam elsőre valami leteríthető megoldásra addig is, amihez nem kell felszedni a régi linóleumot, csak le lehet takarni valamivel.
2014. márc. 24. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!