Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki ak szeret lakberendezni...

Valaki ak szeret lakberendezni (? ) szánna rám pár percet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
újjítom a szobámat(16vagyok) és egy nagyon visszahúzodo, otthon ulos lany vagyok, ezert is a szobam a mindenem. imadok fotozni, olvasni és a kutyammal lenni. elefantcsontfeher-koszos feher szinu falam lesz és barnas szurkes padlo szonyeg. imadom a termeszet szinet esznek novenyeim. butorokban kéne segitseg nézelodtem de más vélemenye is fontos aki nem ismer szemelyesen. ikeabol lenne. minden szoval az lenne a keresem, hogy aki szan ram par percet linkeljen par butort hogy o h képzelni el a szobat egy ilyesfajta lanynak:) koszonomszepen!

2014. márc. 30. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
aki* színeit * lesznek növényeim*
2014. márc. 30. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság kijelenteni, hogy minden az Ikea-ból lesz. Igen, vannak jó áraik, nagyon jó bútoraik és kiegészítőik, de miiindeeen? Ezer más szőnyeg, függöny, textiláruház van, hogy csak a kiegészítőket nézzük. MIért korlátozod le a lehetőségeidet? Bútorok terén is vannak más áruházak is, amik jó stílust és árat kínálnak.


Mindenesetre:

[link]

[link]

[link]

[link]



De szerintem az ikea pont nem a természetességéről és harmonikusságáról híres, szerintem inkább modern, eklektikus és bohém. Néhány bútorszériájában vannak rusztikusabb darabok (pl. stockholm), de azok mind sötétek és az áruk is húzós, nem hiszem, hogy az ízlésednek megfelelőek.


Mindenesetre van egy ún. bedroom planner az ikea honlapján, ha a magyaron nem találod meg/nincs (nem tudom van-e ott nem néztem), az angolon fenn van, ezzel te is összeválogathatod magadnak a bútoraidat és megnézheted a látványtervet.


Pl.:

[link]

[link]

[link]

Remélem a képek megnyithatóak.

2014. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választod, egyébként a kiegészítők( gondolok itt a fuggonyre, szőnyegre, tapetara es egyeb dolgokra) már megvannak. esetleg ha latod amit írok mi a velemyenyed a hemnes butorokrol?
2014. márc. 30. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A hemnes bútorok tömény fabútorok, tehát minőség szempontjából csalódni nem fogsz bennük. Szerintem szép kivitelezésűek, nekünk is van belőle (mosdószekrény és komód pl.)
2014. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen nagyon sokat segítettél, ment a zöld kezecske :))
2014. márc. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!