Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gardróbról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Csúnya ez a halvány libafos beütésű fautánzat.


Egyébként szeretem a fa jelleg+tükör, tolóajtó kombinációkat, de ez számomra ronda.


Többet nem tudok róla elmondani, mert az oldal nem közöl róla információkat, mármint hogy pl. milyen alapanyagokból áll össze, csak azt hogy hiperszuperku*rvajó minőség, ami persze ca. 80k-ért szemenszedett hazugság, a hátulja valószínűleg papírvékony lapokból van, az egész pedig préselt fa, ezzel a libafosmintás műanyaggal lenyomva.

2014. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy te mekkora paraszt vagy. :DDD
2014. ápr. 6. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Most mért, hát te kérdezted mi a véleményem, hát ez :D
2014. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy asztalost mennyiért csinál egy ilyet mert kevesebből is kijön és te válogatod össze milyen lapokból legyen
2014. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az egyik legjobb.. többször rendeltem tőlük ilyen szekrényt és teljesen jó anyaga volt... én még soha sem csalódtam bennük! A szállítás is gyorsan ment, nem volt gond. Szerintem megéri az árát a termékei. Csak ajánlani tudom őket!
2015. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!