Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan díszítsem a szobámat?

Tity kérdése:

Hogyan díszítsem a szobámat?

Figyelt kérdés
Elég nagy szobám van és tele van bútorokkal, de még így is sok üres falrész lenne ha nem lenne tele poszterekkel a falam. Nekem tetszenek a posztereim, de már unom őket. Szeretnék valami jó ötletet a falamra. Azon gondolkoztam hogy újságból betűket vágok ki nagyba és összerakom egy idézetté. Parafatáblát is szeretnék de nem igazán tudom mit rakjak rá.. Képeket nem arra raknék, inkább pl. mozijegyre, egy vicces emlékre vagy idézetekre gondoltam. Virágokat és égőket is szeretnék a szobámba de azt nem tudom hova lehetne rakni az égőt. Amugy a falam halvány citromsárga, barna az ajtóm és sárga mintás sötétítő függyönyöm van. Két komód, egy könyvespolc és ruhásszekrényem van.

2014. ápr. 21. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!