Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel díszítsem a szobámat?...

Mivel díszítsem a szobámat? (Részletek alul)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és kaptam egy szobaátalakítást, csak még nem tudom, hogy mivel díszítsem,dekoráljam.

Kreatív és lehetőleg olcsó ötleteket aki tudna adni,azt nagyon megköszönném!!!!

A szoba színe zöld és .....hát ilyen mályva szín szerű. Ha oldalcímeket tudnátok adni nekem az is jó lenne!


2011. febr. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Festés is jár a szobaátalakításhoz? :D

Ha igen: Én valami élénk falat kérnék, rajta a barátok, család , szárok feketefehér képei színes vagy fekete keretekben, elszór,a de azért sűrűn.

egy új ágytakaró, néhány olcsó kis díszpárna, egy új függöny, egy nagy faliújság, teletűzdelve, egy hatalmas poszter (ki kell szúrni, mikor jár a magazinokhoz. )

vagy valami feldobhatja.

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legegyszerűbb...poszterrel...saját készítésű rajzokkal...írásokkal...:)
2011. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Textilekkel adnám meg a kívánt hangulatot. Párnák, függöny, ágytakaró, szőnyeg. Mind hasonló árnyalatban, ha nyugodt hatást szeretnél- de ez lehet valami élénk szín is, mondjuk lila. Az a zölddel nagyon jó tud lenni! :) és még vagány is.

Ha van kérdésed nyugodtan írj privátban is, tudok segíteni.

Lakberendezős anyuka

Ez egy színes szoba- de zöld fallal, olcsó és fiatalos.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Én is találtam egy pár jó kis ötletes megoldást ezen az oldalon : [link]
2011. márc. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!