Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek, ami...

Milyen matracot vegyek, ami tartja a formáját, nem deformálódik? Keményebb típust szeretnék.

Figyelt kérdés

Bonellrugós, hideghab, memóriamatrac, stb?

Hideghab matracom már van, benne kókuszréteggel, de alig egy év alatt kifeküdtem (65 kg).


2014. máj. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Best Dream Siglo matracunk van, 10 év garancia van rá. 4 éve használjuk, férjem kb. 85 kg, én kb. 60, de már a második babát várjuk, szóval legalább egy évig én is 80 kilósan feküdtem rajta. Semmi baja, még az anyag sem kopott meg. Van téli és nyári oldala, forgatni is szoktuk.
2014. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen magas sűrűségű, hideghabot.Az minél vastagabb annál keményebb is.Szerintem 17-20cm vastag elég ami nem kifeküdhető és kemény is.Jelenleg a piacon lévő matracok(nem mindegyik,csak általában) 2-3 évig bírják mert 10 cm vastag matracot is eladnak csak hogy az is vegyen aki olcsót keres.

A sűrűségre figyelj és kérdezz rá.Minimum 35kg/köbméter legyen! - egy hozzáértő:)

2014. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsot!
2014. máj. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!