Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok rendelni Magyarorszá...

Hol tudok rendelni Magyarországra Annie Sloan termékeket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 17:38
 1/2 anonim válasza:

Az Annie Sloan termékek hivatalos magyarországi forgalmazója a Nemiskacat Kft. Az értékesítés jelenleg korlátozottan folyik, ami praktikusan azt jelenti, hogy a webáruház még nincs kész www.anniesloan.hu, de lehet rendelni termékeket. A fent említett oldalon iratkozz fel a hírlevélre (zöld gomb) és a kapott levélben megkapsz minden információt a rendelés menetéről. Ezen kívül megtalálsz a facebookon itt: Nemiskacat [link]

Vagy itt: Annie Sloan Hungary

[link]

Ezen kívül inspirációnak ajánlom a pinterestet is, ahol sok képet talász a témában:

[link]

Üdvözlettel:

Szendrődi Enikő

Nemiskacat

… házi bútorantikolás, dekorációs bútorfestés, és miegymás, ami nem is kacat.

Web: www.annielsoan.hu

Web: www.nemiskacat.cafeblog.hu

2014. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A weboldal hónapok óta nincs kész, meg szerintem amúgy is érdemesebb kipróbálni a Pentart új magyar termékét, kb. minden pentart terméket forgalmazó hobbi boltban megvehetet meg még olcsóbb is. Én már megrendeltem, várom, hogy hozzák. Ugyanarra jó, csak olcsóbb, meg sokkal könnyebben hozzáférhető.


Nekem ez az Annie Sloan annyira nem jött be. Szerintem az eredmény szempontjából hagy kívánnivalót maga után, főleg amilyen drága. Ráadásul, elég nagy befektetés már az első rendelés is, mert hiába kis festéket rendelsz, a viaszból, főleg, ha mindkettőt megveszed... hát kész anyagi csőd.

2014. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!