Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a szobám?

Milyen legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Pontos adatokat nem tudok, de elég kicsi, hosszúkás szobáról van szó. A "tetőtérben" van ezért az egyik fal "dőlt". Elég világos, nagy ablak és ajtó van, amin a nap nagy részében besüt a nap.

Színben tetszik a Dulux illatos fahéj, de még nem határoztam el magam. Mindenképpen laminált parkettát szeretnék, de nem tudom, hogy milyen színű lenne a legjobb.

Az ágy egy narancssárga kanapé vagy egy raklapágy lenne. Jelenleg van két narancsos-barackos színű bútor, de nem kell hozzájuk ragaszkodni.

Milyen szín lenne jobb? Parketta? Tulajdonképpen mindenhez várok tanácsokat.

Előre is köszönöm!



2014. máj. 7. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt meg tudjátok nézni a színt.

[link]

A kanapé:

[link]

A bal oldalán nincsen "karfa"(?) és sokkal erőteljesebb, élénkebb narancssárga színű, a párnákat nem kell figyelembe venni.

2014. máj. 7. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Üti a falszín és a kanapé egymást.
2014. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik annyira a kettő együtt, ezért vagyok bajban...

A raklapágy tetszik, de azzal sok a munka, ráadásul külön festék vagy lakk kell rá, de ettől még ez tetszik jobban. Mondjuk úgy vagyok vele, hogy egyszer csináljuk meg "tökéletesre", hogy minden úgy legyen ahogy nekem tetszik, de azért nyilván annak örülnék, ha minél olcsóbban megúsznám.

A kanapéhoz milyen színű fal passzolna?

2014. máj. 7. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de ez a garnítúra katasztrófa, nem véletlenül ennyi az ára, mert a kutya nem venné meg. Ha bármennyit is kiadsz pénzt, az olyan legyen, hogy 10 év múlva is szép, kényelmes, és használható legyen. Nekem ez a véleményem.

Nem is ajánlok semmit hozzá, mert egyszerűen ehhez nem adom az írásom.


Szerintem ha elfogadsz egy csendes tanácsot, kérj segítséget ismerősöktől(nem net-es) hanem személyes, aki tud neked segíteni, és több féle bútorral lát fantáziát, van izlése, és van rálátása ezekhez a dolgokhoz.


A Yisk-ben ráadásul szövet bútor nem is szabad venni, mert a minőség még rosszabb mint egy IKEA-s.

2014. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megvenni ezt a kanapét. Egy hasonló kanapé van itthon. 2 éve vettük és köszöni szépen eddig nincsen semmi baja, most is ugyanúgy néz ki. Ezért jött fel lehetőségként az új szobába. Nekem tetszik a színe és kényelmes is, egyedül a fallal és a többi bútorral van problémám mert nem tudom mi illene hozzá. Továbbra is a raklappal szimpatizálok, de mint mondtam az kissé nehezebben kivitelezhető lenne. Egyébként elfelejtettem megjegyezni, hogy nem csúcskategóriás dolgokra van szükségem, eddig nem volt problémánk semmilyen Jysk-ben vásárolt termékkel. Tanácsot kérni személyesen pedig nem sikerül mert senki nem foglalkozik a kérdéssel, meg sem hallgat, csak rávágja, hogy neki teljesen mindegy mit csinálok.
2014. máj. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!