Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék venni használt,...

Hol tudnék venni használt, olcsó ágyneműt (paplan, párna, lepedő, huzat)?

Figyelt kérdés
Budapesten és Pest megyében. Több garnitúrára van szükségem vendégház felszereléséhez. Konkrét üzletnek (névvel, címmel) örülnék.
2014. máj. 8. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A használt ruha kereskedésben .Vannak vadi újak is .
2014. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már nézelődtem néhányban, de nem találtam (huzatot még csak-csak, de azt is csak egyesével - így más színű lenne a paplan-és párnahuzat).

Tudsz esetleg konkrét boltot is mondani?

2014. máj. 8. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Auchanban, 1000 ft-ért is volt 3 darabos garnitúra, költözés után kidobtam az összes régi vacakot és ott vettem. Vagy a KIKA-ban is van minden, akciók vannak (Róbert Károly körúton találod).
2014. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabriella Varga válasza:
0%
Azert egy vendeghazat nem illik hasznalt agynemuvel felszerelni kezdesnel....legalabb a azt ne irtad volna hogy miert kell....meg szerencse hogy a cimet nem kozolted mert biztos sok leendo vendeg elkerulne oh te zseni uzletasszony
2014. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ha új ágyneművel is szerelem fel, a második, harmadik, századik vendég igy is-úgy is használt ágyneműben alszik, "te zseni". Vagy úgy gondoltad, hogy a vendégházak minden vendéget vadonatúj ágyneművel várnak? :-)
2014. máj. 24. 08:57
 7/7 Gabriella Varga válasza:
Ne szemelyeskedj ez nem errol szol....egyebkent ha ohajtod kuldok neked innen Angliabol csodaszep ujszeru hasznaltakat vagy nagyon olcso ujakat is ...minden megoldhato hany ferohelyes less a vendeghazadf? hany garniture kellene? tovabbi szep napot....
2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!